2750₺ bütçede oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2750₺
Hocam bende ofis sandalyesi var şu an. Afedersiniz ama 1 saat sonra insanın oturduğu yerleri ağrıyor. Ne derse ne oyuna hiçbir şeye odaklanamıyorum ağrıdan. Bendekide çok kalitesiz olabilir bilmiyorum. Tek bildiğim şey var ofis sandalyesine bir daha bulaşmam.
Oyuncu koltuğunda oturup oyun oynadığımız pek söylenemez, 2 tane oyuncu koltuğu aldık bir tanesi normal ders çalışırken kullanılıyor, diğeri ise bilgisayar başında çalışırken. Rahat ve ergonomik olmasının yanı sıra asla bel ağrısı yapmıyor. Şu an kullandığınız koltuk muhtemelen çok kötü benimki de öyleydi. Herhangi bir ofis sandalyesi alırsanız rahat olur ancak bilgisayar başında uzun süre götürebilir mi pek bir fikrim yok. Oyuncu koltukları biraz daha postüre dikkat ederek tasarlandıkları için iyi oluyor. Ben gayet memnunum Hawk modelini aldığınızda çok rahatlarsınız bunu da garantilerim.

Altaydan gayet memnunuz TR'de alabileceğiniz en iyi ofis/oyuncu koltuğu olabilir. Atak modeli de Altaya çok yakın bir tasarıma sahip ve kolçak/sırt kısmı çok benzer. O da iyi duruyor gayet. Hawk tarafında Future modeline rakip oluyor sanırım bu model. Future modelinde oturağın sert olduğundan şikayetçi olduklarını duymuştum. Şu an alınabilecek en uygun model Atak sanırım.

Altaydan gayet memnunuz TR'de alabileceğiniz en iyi ofis/oyuncu koltuğu olabilir. Atak modeli de Altaya çok yakın bir tasarıma sahip ve kolçak/sırt kısmı çok benzer. O da iyi duruyor gayet. Hawk tarafında Future modeline rakip oluyor sanırım bu model. Future modelinde oturağın sert olduğundan şikayetçi olduklarını duymuştum. Şu an alınabilecek en uygun model Atak sanırım.
Aynen öyle birbirine çok yakın duruyor, bir iki ufak tefek farklılıklar var. Future'yi ben de düşünüyordum fakat Atak modeli Altay gibi oturak kısmın kalın olmasından dolayı cezbetti. Teşekkürler ilginiz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı