2750 TL 2K monitör önerisi

Hunerci

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Selamlar,

2K bir monitör arayışındayım. 1ms gecikme değerine ve minimum 144Hz ekran tazeleme oranına olmasını istiyorum. Panel yapısının IPS olması çok güzel olur ama VA panel de olsa bir şey kaybetmem. Ek olarak kavisli olması da güzel bir artı olur. Benim bulduğum en uygun ve kaliteli model ise şu ve o da birkaç gün içinde biter sanıyorum;

Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler,

İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi şöyle bir durum var. İnsanlar çıplak gözle 1 milisaniye ile 5 milisaniye arasındaki gecikme farkını anlayamıyor. Bu yüzden 1ms olmasıyla alakalı çok takılmanızı önermem.

Bütçemi biraz artırabilir isem bu modelleri göz önünde bulunduracağım.

Şimdi şöyle bir durum var. İnsanlar çıplak gözle 1 milisaniye ile 5 milisaniye arasındaki gecikme farkını anlayamıyor. Bu yüzden 1ms olmasıyla alakalı çok takılmanızı önermem.

Anladım, bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Bir de sorum var tabii ki; insanlar bu farkı anlayamıyorsa 0.5MS monitörler neden bu kadar çok satılmakta? Göz boyama gibi bir durum mu var acaba?

Bütçemi biraz artırabilir isem bu modelleri göz önünde bulunduracağım.

Anladım, bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Bir de sorum var tabii ki; insanlar bu farkı anlayamıyorsa 0.5MS monitörler neden bu kadar çok satılmakta? Göz boyama gibi bir durum mu var acaba?
Göz boyama olduğunu sanmıyorum. 5ms ile 0.5ms arasında çok fark var. Ama bu yenileme oranını biz gözümüzle farkedemiyoruz yoksa gayet işe yarar bir istatistik aslında.

Geri
Yukarı