27Inc Retina 5K iMac 1080p oyun oynatır mı?

27 inç Retina 5K Ekranlı iMac bu modeli arkadaşım almayı düşünüyor arada Ark: Survival Evolved, GTA 5, PUBG ve Unturned oynuyor. Bu ekran kartı yeterli mi bu oyunlar için 1080P çözünürlüklerde?
Aynı fiyata rtx sistem dizmek mümkün. Arkadaşın illa mac sevdası varsa hackintosh ile Windows 10 dual boot yapar. 5k ekranda 1080p oyun oynamakta ilginç olur işin garip yanı.

27 inç Retina 5K Ekranlı iMac bu modeli arkadaşım almayı düşünüyor arada Ark: Survival Evolved, GTA 5, PUBG ve Unturned oynuyor. Bu ekran kartı yeterli mi bu oyunlar için 1080P çözünürlüklerde?
Oyun amaçlı ise PC toplamak daha iyi olur. İMac iş odaklı. Mantıken arkadaşın oynamak istediği oyunlar ekran kartına yükleniyor zorluk çıkartır.

Biraz Mac sevdalısı kendisi. : D
iMac ile istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz ancak iMac bir oyun bilgisayarı değil. Aynı fiyata çok iyi bir oyun bilgisayarı toplayabilirsiniz. Özel bir kullanım amacınız yoksa iMac tavsiye etmiyorum.
Peki monster 2060 ekran kartına sahip modeller mantıklı mı arkadaşım için?
Aynı fiyata rtx sistem dizmek mümkün. Arkadaşın illa mac sevdası varsa hackintosh ile Windows 10 dual boot yapar. 5k ekranda 1080p oyun oynamakta ilginç olur işin garip yanı.
(Ben de kasa önerdim ama pek sevmiyor kasa dizmeyi)

Biraz gelişi güzel bir sistem oldu ama aynı fiyata buna benzer veya daha iyi sistem dizilebilir. Bu dizilimle kalan 1.500-2000 liraya da 144hz bir monitor alınabilir.

Edit : HDD tabikide 7200 seçilmeli bir anlık dalgınlık la 5400rpm secmisim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200617-001647_Chrome.jpg
    Screenshot_20200617-001647_Chrome.jpg
    216,1 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Cihazın RAM'i genel olarak PUBG ile ARK Survival Evolved'de yetersiz kalabilir. Ekran kartı ise o kadar iyi bir kart değil. Kesinlikle 13.000TL verilecek bir cihaz değil ki zaten saydığınız oyunların çoğu macOS desteklemiyor.

Biraz Mac sevdalısı kendisi.: D

Peki Monster 2060 ekran kartına sahip modeller mantıklı mı arkadaşım için?

(Ben de kasa önerdim ama pek sevmiyor kasa dizmeyi)

İstediği oyunları o donanım ile oynayabilir. Bu arada Monster önermiyorum, kalitesiz bir kasaya sahip. Genelde menteşe sorunu oluşturuyor bu dandik kasa :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı