28.000 TL hazır sistem ve monitör önerisi

Monitörü kullanıyorum hiçbir sorun yok memnunum SSD'yi 1TB'ye ileriki zamanlarda çekebilir veya alırken çekebilir RAM konusunda 5 6 ay yeterli.

5-6 ay yeterli RAM'i niye alsın. Monitör kötü o fiyata o monitör alınmaz. Taş gibi 27g2sp ve G4 var o fiyata. PSU canlı bomba gibi. İleriki zamanda çekmeye gerek yok 1TB'ye SSD'yi.

Olay depolama veya hızı değil. Malzeme kalitesi ve marka kötü. PSU'da cabası.

Sabahtan beri tüm konularda varsınız ve uzun süredir hesaplarınız var daha da bilgilisinizdir benim bilgim bu kadar bir süre sonra bunlar tabii ki de değişecek sonsuza kadar aynı RAM'de veya SSD'de kalmayacak 5 6 ay sonra 7 8 ay sonra kasanın bakımı geldiği zaman gerekeni yapar RAM'leri satar ve daha iyisini alabilir.

Sabahtan beri tüm konularda varsınız ve uzun süredir hesaplarınız var daha da bilgilisinizdir benim bilgim bu kadar bir süre sonra bunlar tabii ki de değişecek sonsuza kadar aynı RAM'de veya SSD'de kalmayacak 5 6 ay sonra 7 8 ay sonra kasanın bakımı geldiği zaman gerekeni yapar RAM'leri satar ve daha iyisini alabilir.
Tamamda hocam neden daha iyisini daha ucuza almak varken al sat yapmaya uğraşsın. 7-8 ay kullanırken kullanmamış mı olacak yine kullanacak neden kötüyle idare etsin?

muhtemelen ilk sistemi alıcam , sistemi amcamlar için aldığım için 1yıl sonra falan parça değişimi yapamam muhtemelen

Bide bişey sorucam kasayı DF Pollux tan DF DK353 gibi daha ucuz bi modele dönüştürmemde bi sorun oluşur mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı