28.000 TL'ye oyun için laptop önerisi

Kesinlikle Nitro daha iyi seçenek.

Ekran açısından çok daha iyi ama Victus'un işlemcisi daha güçlü. Ben gerçekten uzun süre kullanacağım hocam, 6-7 sene. O yüzden ekrandan çok işlemci daha önemli sanki. Soğutmada da pek farkları yok. Altına stant alacağım yine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran açısından çok daha iyi ama Victus'un işlemcisi daha güçlü. Ben gerçekten uzun süre kullanacağım hocam, 6-7 sene. O yüzden ekrandan çok işlemci daha önemli sanki. Soğutmada da pek farkları yok. Altına stant alacağım yine.
Hocam Victuslar limitli cihazlardır. Yani işlemcisi biraz kısılmıştır. Her iki cihazın Cinebench testleri varsa karşılaştırırız işlemci konusunda sorununuz kalmaz. Ayrıca bu 2 işlemcide gayet iyidir.

Ayrıca Victus'ta tek SSD slodu var. 2.SSD'yi takamazsınız. Anca aynı slodtaki SSD'yi değiştirebilirsiniz. Nitro'da 2 tane SSD slodu var ve ikiside Pcı-e 4.0 destekliyor.

Hocam Victus'lar limitli cihazlardır. Yani işlemcisi biraz kısılmıştır. Her iki cihazın Cinebench testleri varsa karşılaştırırız işlemci konusunda sorununuz kalmaz. Ayrıca bu 2 işlemcide gayet iyidir.

Ayrıca Victus'ta tek SSD slodu var. 2.SSD'yi takamazsınız. Anca aynı slodtaki SSD'yi değiştirebilirsiniz. Nitro'da 2 tane SSD slodu var ve ikisi de PCI-e 4.0 destekliyor.

İyi güzel hoş da hocam kısılmış olduğunu biliyorum ama 100FPS fark var Valorant'ta, o nasıl oluyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda Victus daha performanslı. RDR hariç diğer oyunlarda ısıları yakın. Aynı adamın Victus'un altına stant koyduğu video var, 8 derece düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı