28.000TL bütçe ile S23'ten daha iyisi var mı?

Bütçe
28000
Orası öyle hocam. Yazılım IOS'da kötü olsaydı IPhone'nun kamerası rezil olurdu. Ancak ekranın boyutu gibi artıların daha iyi olacağını düşünüyorum. M51 ve A70'den A54'e geçince A54 bayağı minik geldi elime ki 6.4"'luk bir telefon a54. S23 6.1".

Bence iPhone kamerası rezil.

Galaxy S23, fiyatında en iyisi denebilir. Şahsen, UW çekimlerine saçma sapan yeşil bir efekt ekleyen, selfie kamerası yerinde sayan ve video stabilizasyonu fiyatına göre gerçekten kötü olan bir cihaz almazdım.
Screenshot_20231115_142848_YouTube.jpg

Screenshot_20231115_142907_YouTube.jpg

Screenshot_20231115_143326_YouTube.jpg

Kaldı ki NotebookCheck'de şu dereceleri görmüşken:
Screenshot_20231115_142517_Chrome.jpg

S23'e karşı daha düşük nitlere çıkabilmesi, gerçekten zayıf PWM'i, 8 Gen 2'ye göre CPU'da %15 zayıf kalmasi ve GPU'da ise %35'lik bir fark oluşması bence S23'ü çok daha alınabilir yapıyor.

En iyisi demek hatalı olur, amaç oyunsa POCO F5 Pro gibi daha mantıklı seçenekler var. Bu sebepten doğrudan en iyisi diyemem ama olay günlük kullanımsa evet.

Arkadaşlar çok sağolun ne güzel yorumlar tavsiyeler gelmiş. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Kamerasını vs çok kullanmıyorum oyun oynamıyorum. Sadece sosyal medya uygulamalarını, pazar alanlarını ve banka uygulamalarını kullanıyorum. Ama sosyal medya uygulamalarını aynı anda birbirleri arasında geçiş yaparak kullanıyorum.

Açıkçası geçişlerde ve paylaşımlarda telefon kasmasın istiyorum. Sanırım en mantıklı tercih yine s23 olacak. Yine başka önerilere de açığım.

Arkadaşlar çok sağolun ne güzel yorumlar tavsiyeler gelmiş. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Kamerasını vs çok kullanmıyorum oyun oynamıyorum. Sadece sosyal medya uygulamalarını, pazar alanlarını ve banka uygulamalarını kullanıyorum. Ama sosyal medya uygulamalarını aynı anda birbirleri arasında geçiş yaparak kullanıyorum.

Açıkçası geçişlerde ve paylaşımlarda telefon kasmasın istiyorum. Sanırım en mantıklı tercih yine s23 olacak. Yine başka önerilere de açığım.
Ekran önemliyse başka cihazlara bakın çünkü çok küçük ekranı.

Yeni konular

Geri
Yukarı