28.500 TL'ye Grundig 65 GHQ9500 alınır mı?

Godsume

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar,

Dün akşam Teknosa'da indirimde olan bu modeli 28500 fiyattan satın aldım. İndirimde diye bir hevesle alıp geçtim stok bitmesin diye ama sonrasında araştırdığımda modelle ilgili pek bilgi bulamadım sizce bu fiyat iyi midir? Normalde Vestel'in Q9900 modeli veya Samsung'un bu fiyat bandındaki bir modelini düşünüyordum sizce iptal etmeli miyim yoksa fiyat ve panel iyidir al gitsin mi dersiniz?

Merhaba arkadaşlar,

Dün akşam Teknosa'da indirimde olan bu modeli 28500 fiyattan satın aldım. İndirimde diye bir hevesle alıp geçtim stok bitmesin diye ama sonrasında araştırdığımda modelle ilgili pek bilgi bulamadım sizce bu fiyat iyi midir? Normalde Vestel'in Q9900 modeli veya Samsung'un bu fiyat bandındaki bir modelini düşünüyordum sizce iptal etmeli miyim yoksa fiyat ve panel iyidir al gitsin mi dersiniz?

120 Hz iş yerinde 6 tane alıp satmışlardı bir ara 24600 kadar düşmüştü geri piyasayı şişirdiler ama yine de güzel TV.
Arçelik Beko ürünü bu hatta Grundig bunların üst segmenti sayılıyor garanti durumu iyi Türkiye'nin hiçbir malını tavsiye etmem ama fiyat olarak gayet iyi bir TV.

Günlük olarak vatan Media mark ve Teknosa'da düşüyor takip et alırsın.

Ve bahsettin Vestel'den iyi.

120 Hz iş yerinde 6 tane alıp satmışlardı bir ara 24600 kadar düşmüştü geri piyasayı şişirdiler ama yine de güzel TV.
Arçelik Beko ürünü bu hatta Grundig bunların üst segmenti sayılıyor garanti durumu iyi Türkiye'nin hiçbir malını tavsiye etmem ama fiyat olarak gayet iyi bir TV.

Günlük olarak vatan Media mark ve Teknosa'da düşüyor takip et alırsın.

Ve bahsettin Vestel'den iyi.

120 Hz'yi sadece 1080p de veriyormuş, bu düşmüş fiyatı 28.500'e düşmüş mediamark ve Teknosa da indirimli fiyatı buydu bende QLED 65 inçini görünce kaçırmayayım diye aldım gece hemen. Vestel'den iyi diyorsan o zaman iptal etmeyeyim teknoloji olarak hemen hemen aynı geldi gözüme ondan bu parayı hak eder mi diye düşündüm de. Grundig 28.500 Vestel de 23.281 arasında 5200 TL fark var değer mi?

120 Hz'yi sadece 1080p de veriyormuş, bu düşmüş fiyatı 28.5'e düşmüş mediamark ve Teknosa da indirimli fiyatı buydu bende QLED 65 inçini görünce kaçırmayayım diye aldım gece hemen. Vestel'den iyi diyorsan o zaman iptal etmeyeyim teknoloji olarak hemen hemen aynı geldi gözüme ondan bu parayı hak eder mi diye düşündüm de. Grundig 28.500 Vestel de 23.281 arasında 5200 TL fark var değer mi?

Epeyden inceleyebilirsin 2 üründe mevcut ona göre karar verirsin.
Vestel 2021 çıkma bu TV 2024
Vestel enerji tasarrufu yüksek.
Vestel 24 Grundig 30W sesi var.
Grundig 100-120 Hz Vestel 50-60 Hz
Başka forum da gördüm incelemesi var.
Malzeme kalitesi Arçelik Beko'dan iyi.
Çünkü Grundig satmak için malzemeyi kaliteli üretme şartları vardı hep.
Ben TCL, Samsung, LG, Philips sevmeme rağmen güzel ürün diyorum.
TV modelini ve inceleriz yaz görürsün orada bütün yorum ve incelemeleri.

Teşekkürler, siz görmüşsünüz araştırmışsınız anlaşılan zaten sipariş de vermişim iptale gerek yok o zaman.

Geri
Yukarı