28 bin TL gaming laptop önerisi

Bütçe
28000
Hocam Acer'in ucuz panel ve ms sorunu yaşattığını gördüm sizce doğru mu 3 ms yanıltmaca diyenler var. Ben HP laptopu Acer yerine tercih ederdim ama Acer de o kadar kötü bir marka değil.

Nitro 16'nın paneli Victus'tan çok çok daha iyi.

Alınmaz. Onun yerine Nitro 16 almak daha iyi olur. Linki atılmış zaten.

Nitro 16'nın paneli Victus'tan çok çok daha iyi.

Hocam önceki serilere göre düzeltilmiş olabilir. Ben Acer ile HP arasında kararsız kaldım fakat HP bir tık daha yakın geliyor gibi. İş yerinde kullandığımız çoğu laptop HP ve uzun ömürlü i7 4702MQ işlemci ve 8 GB DDR3L RAM'li bir laptopu ile hala daha çok rahat çalışabiliyor.

Hocam önceki serilere göre düzeltilmiş olabilir. Ben Acer ile HP arasında kararsız kaldım fakat HP bir tık daha yakın geliyor gibi. İş yerinde kullandığımız çoğu laptop HP ve uzun ömürlü i7 4702MQ işlemci ve 8 GB DDR3L RAM'li bir laptopu ile hala daha çok rahat çalışabiliyor.

Markası kafanızı karıştırmamalı. Her markanın kötü ve iyi modelleri olur. Laptop alırken markanın pek önemi yok. Modele bakmanız gerekli.

Atılan acer 16'dan başka laptop alınmamalı. Yeni kasa. Paneli gayet iyi soğutması da iyi. Eski kasa acerler gibi değil. Victusla kıyaslanamaz. Victus 250nit %45 NTSC, Acer 400nit %100 SRGB

Nit olan parlaklık değeri
%'lik olanlar da renk doğruluğu.

Markası kafanızı karıştırmamalı. Her markanın kötü ve iyi modelleri olur. Laptop alırken markanın pek önemi yok. Modele bakmanız gerekli.

Hocam ben çok bilen biri değilim fakat ilk başlarda Casper Excalibur'a yöneldiler HP Victus ile sonrasında Acer ile HP Victus arasında kaldılar ikisi de başarılı marka derinlemesine inecek kadar bilgili değilim nit değeri olsun anakartın soğutma sistemi olsun ama ne alırsa alsın ilerleyen birkaç sene rahatlıkla götürür çok üst düzeyde zorlamadığı sürece.

Hocam bildiğim kadarıyla Windows 11 entegreli geliyor işlemciler. Windows 11 ile daha iyi performans aldığı söyleniyor yeni nesil işlemcilerde doğru mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı