28 bin TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
28 K

ilyas2525

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 28 k civarlarında. 3 telefon arasında kaldım. Mini birkaç oyun dışında oyun oynamam. Uzun süreli gitsin istiyorum. Şu anda Redmi not 7 kullanıyorum.(5 yıllık). Bu bütçeye bunların dışında öneriniz var mı? Veya bunların yapacağı işi daha az bütçe ile yapacak telefon var mı?

Telefonlar.jpg

Arkadaşlar bütçem 28 k civarlarında. 3 telefon arasında kaldım. Mini birkaç oyun dışında oyun oynamam. Uzun süreli gitsin istiyorum. Şu anda Redmi not 7 kullanıyorum.(5 yıllık). Bu bütçeye bunların dışında öneriniz var mı? Veya bunların yapacağı işi daha az bütçe ile yapacak telefon var mı?

Eki Görüntüle 2021282

S23 al

Dostum yıllardır Galaxy S serisi kullanan biri olarak Samsung en iyisidir. Sıfır kasma. S23 de bu konuda çok başarılı. Bende S21 Plus var şu an. Çok memnunum. Kamera olsun, şarj olsun çok iyi ki bu model daha gelişmişi.

256 GB olanı alman daha faydalı olur.
Amazon.com.tr

S23 alıp geçebilirsin.

S23 almanızı öneririm. Xiaomi kullanmış biri olarak hatalar, reklamlar ve kafasına göre yüklenen yazılımlar can sıkıcı olabiliyor.

S23 daha iyi diğerlerinden. F5 Pro'yu eleyin direkt oyun için model o.

Dostum yıllardır Galaxy S serisi kullanan biri olarak Samsung en iyisidir. Sıfır kasma. S23 de bu konuda çok başarılı. Bende S21 Plus var şu an. Çok memnunum. Kamera olsun, şarj olsun çok iyi ki bu model daha gelişmişi.

256 GB olanı alman daha faydalı olur.
Amazon.com.tr
Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ezici bir şekilde s23 çıktı. Hiç düşünmeden gelgit yaşamadan uygun bir siteden s23 siparişi vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı