28 bin TL'ye toplanan her şey dahil RTX 4060 sistem nasıldır?

• Konuyu başlatan Ziyab
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 243
Yurt içi ile alakası yok. Bir kere garantili bir ürün değil. Amazon var arkasında ama 1-2 ay arkasında durur sonra bozulursa garanti yok yani çöp. Bozulan Switch ise bir de Switch değiştirmek içinde para harcaması gerekecek yani yine mantıksız.

Ürün yurt dışı garantili oluyor. Amazon ilgileniyor. Trendyol değil bu adamlar 1-2 ay dursunlar ürünün arkasında.

5-6 k bütçe olsa klavyeye yurt dışı kaliteli markalar alınır, ama düşük bütçede saçmalık.

Bu bütçede yurt içi almak saçmalık asıl.

Ürün yurt dışı garantili oluyor. Amazon ilgileniyor. Trendyol değil bu adamlar 1-2 ay dursunlar ürünün arkasında.

Trendyol direk iade bile almıyor çoğu zaman. Amazon niye ilgilensin? Ürün onların mı? Amazon'la çok alışverişim var ve bundan eminim taş çatlasın 3 ay iade alır.

Trendyol direk iade bile almıyor çoğu zaman. Amazon niye ilgilensin? Ürün onların mı? Amazon'la çok alışverişim var ve bundan eminim taş çatlasın 3 ay iade alır.

Sen zaten Amazon ile iletişime geçtiğinde satıcıya yönlendiriyor. Satıcı genel olarak ürününe sahip çıkıyor. Bozuk ürünü gönderin diyenler bile oluyor. Garanti süreci çok da zor bir şey değil.

Kasada 5600 yapınca sıvı soğutma öneriliyor bütçem o kadar yok maalesef yine de teşekkürler

4060TAN artısı eksisi nelerdir? Eğer pek bir fark yoksa böyle kalması daha iyi olur benim için

AM5 olacak diye RX 6600 yönelmek mantıksız geliyor bana. Pulse 5'a adlı sistem iyidir alabilirsiniz. Bütçe varsa işlemciyi 5600 yapın yoksa en azından RAM'i -4 TL olan XPG yapın. Sıvıya gerek yok. Kule tipi işinizi görür.

Sen zaten Amazon ile iletişime geçtiğinde satıcıya yönlendiriyor. Satıcı genel olarak ürününe sahip çıkıyor. Bozuk ürünü gönderin diyenler bile oluyor. Garanti süreci çok da zor bir şey değil.

AM5 olacak diye RX 6600 yönelmek mantıksız geliyor bana. Pulse 5'a adlı sistem iyidir alabilirsiniz. Bütçe varsa işlemciyi 5600 yapın yoksa en azından RAM'i -4 TL olan XPG yapın. Sıvıya gerek yok. Kule tipi işinizi görür.

Teşekkürler

Birşey daha sorcam 650w fazla değil mi biraz

Geri
Yukarı