28 Mayıs 2023 seçimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sayın Cumhurbaşkanımız görevine kaldığı yerden devam edecek. Sinan Oğan'ın bir partiye yönlendirmesi çok bir şey ifade etmeyecek. Sinan Oğan'ın seçmenleri AKP'ye verecektir gılıçtar gidici gibi görünüyor, reisin muhteşem bir lafı var zaten bu konu ile ilgili;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kadar da değil. Ama çok ümit veren muhalıfler milleti üzdü.

Emin olun bu kadardan daha fazlası benim için. İçimde oluşan kara bulutları anlayamazsınız. Ben 2002 doğumluyum ve 21 yaşındayım. Ben doğduktan sonra sanıyorum ki 2003 yılında Erdoğan iktidara geldi. O zamandan bu yana 21 yıl geçti ve hala daha ben Erdoğan'dan başka iktidar görmedim. Hiçbir türlü kanım ısınamadı bu herife. Hele ki son zamanlardaki konuşmaları beni aşırı geriyor, yapmak istediğim çok şey var ama yapamıyorum.

Ben artık değişim istiyorum. Gençliğimi bu Allah'ın belaları heba etti. Geleceğe dair hiçbir umudum yok, aşırı kaygılıyım ve stres doluyum. O kadar doluyum ki şuan anlatamam. Daha bugün İstanbul'da benim yaşlarımda bir genç Marmaray'da intihar etti. Ve bu intiharlar bu iktidar olduğu sürece katlanarak devam edecek. Bu ülkedeki %35'lik AKP kitlesi dünya üzerinden yok olmadığı sürece de bana rahat nefes yok.

2. Tur oy vermeyeceğim diyenlere sadece acıyorum. Cevabını profilimde verdim.

2. Tur eğer Ogan bize katılıp HDP ile anlaşmaya varılırsa seçim bizde. Ama Ogan gelmez veya Ogan gelip HDP kabul olmazsa kaybederiz. KK’nin işi zor. Ama söyle bir sey var HDP, Demirtaş icin mecbur bize destek verecek yoksa sonraki seçimlere kadar hem YSP hem HDP kapatılır. Bu kesindir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kudurunca AKP ye atılmış bir çamur. Gram alakası olmadığına adım gibi eminim.

Kudurunca AKP ye atılmış bir çamur. Gram alakası olmadığına adım gibi eminim.
Sanmıyorum. Gayet alakalı.

Son düzenleme:
Yok kendileri açıkladı refah ve hüdapar.
Karma eğitim kalkacak.
Laiklik kalkacak.
Türkiye cumhuriyetinin ismi Türkiye İslam devleti olacak.
Kadın hakları kalkacak.
Türk bayrağı değişecek üzerine Arapça harfler eklenecek.
Bunlar kendi seçim vaatleri ve yapacakları işlerde yer alan maddeler.

Bir anda değil tabii 5 yılda yavaş yavaş sindire sindire yapacaklar.
Hocam bunlar nerede yazıyor bu maddeler? Merak ettiğimden soruyorum.

Geri
Yukarı