28 Mayıs 2023 seçimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

28 Mayıs 2023 seçimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Tahminlerimde yüksek oranda haklı çıktım.
Hatta Kılıcdaroglu'nun oy oranını tamamen doğru buldum. Benim oy oranı fikrime gülenler bakalım şimdi ne diyecek? Merak ediyorum.Eki Görüntüle 1780575 Eki Görüntüle 1780561Eki Görüntüle 1780564
@SkyLord06TR @Tarik Enes @Finisterre @Jira @pidee @II. Wilhelm

Hangisi gelirse gelsin halk refah içinde olmayacak demişsin :D? O zaman kimse aday göstermesin aynı iktidar devam etsin. Çok saçma bir yorum bu. İktidarın değişmesi, Suriyeli ve Afgan'ların ülkelerine geri dönmesi lazım. KK 2 sene içinde göndereceğini söylüyor. İlk 100 gün içinde yapacaklarını videolu bir şekilde anlatıyor. 20 senede geriye giden ülke KK sayesinde refaha ulaşabilir. Zor ama imkansız değil.

Çocuğu olan anneler babalar düşünmüyorsa bana ne.

Forumda olmazsak var ya neyse goz ardima koydum konuş dur.

Millet ekmek ve makarna yiyor ama erdoğana veriyorsa bunun sorumlusu ben değilim halkın çok çok zulm çekmeye ihtiyacı var bak İran zamanında cumhuriyetle yönetiliyordu sonra halk tutturdu şeriatda şeriat şu an görüyorsun halk akıllandı protesto ediyor bu halkın bazı şeyleri anlaması için yaşaması lazım yoksa Erdoğan 100 yıl daha yaşasın 100 yıl daha seçilir.

Mikrofonu Tw'daki siyaset uzmanı, yılların seçmeni gibi takılan ergen tayfaya bırakıyorum.
Hani şu pp'ye 6 ok koyup %63 ile ilk turda seçimi bitireceğini sanan kitle.
Oy vermedi diye depremzedelere " iyi oldu keşke hepsi ölseydi " diyen kitle.
🎤

Ulan çocuklarada mustahak mi be vicdansiz herif seni çocuklarin sucu ne burada?
Hocam ayet var siz değişmediğiniz ürece ben sizi değiştirmem diye. Her surenin sonunda yazıyor akıl etmez misiniz, akıl etmiyor musunuz. Hadis var bir toplum neye layık ise onunla yönetilir. Atatürk söylüyor birgün dara düşünce kurtarıcı bekliyoriseniz ben size hiçbir şey öğretmedim demektir. Şiir var
Celladına aşık olmuşsa bir millet
İster ezan, ister çan dinlet
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
Müstehaktır ona her türlü zillet.
Ömer Hayyam

Mikrofonu Tw'daki siyaset uzmanı, yılların seçmeni gibi takılan ergen tayfaya bırakıyorum.
Hani şu pp'ye 6 ok koyup %63 ile ilk turda seçimi bitireceğini sanan kitle.
Oy vermedi diye depremzedelere " iyi oldu keşke hepsi ölseydi " diyen kitle.
🎤
Hocam burada belirli bir seviyede siyaset konuşulurken siz gelip niye seviyeyi düşürmeye çalışıyorsunuz? Gidin bunu Tw’ye yazın.

CHP sağ seçmenini bu seçimde unuttu Gelecek ve Deva diğerini unuttum bile neye yaradılar Erbakan'ın partisi bile daha başarılıydı Sinan Oğan Kılıçdaroğlunu desteklese bile oylar kayacak tekrar maksimum 46 göreceğini düşünüyorum seçimde kabullenin derim.

Hocam ayet var siz değişmediğiniz ürece ben sizi değiştirmem diye. Her surenin sonunda yazıyor akıl etmez misiniz, akıl etmiyor musunuz? Hadis var bir toplum neye layık ise onunla yönetilir. Atatürk söylüyor bir gün dara düşünce kurtarıcı bekliyoriseniz ben size hiçbir şey öğretmedim demektir. Şiir var.
Celladına aşık olmuşsa bir millet.
İster ezan, ister çan dinlet.
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet.
Müstahaktır ona her türlü zillet.
Ömer hayyam.

Hocam yeminlen delirecegim oyle bir boşluga düştüm ki...

Yeni konular

Geri
Yukarı