280 bin TL'ye kadar otomatik araç önerisi

diegoarmano

Hectopat
Bir tanıdığım bu fiyatlara yeni ehliyet almış kızına otomatik araç istiyor. Maalesef bu fiyatlara bırakın otomatiği manuel araç bile olmadığını biliyorum ama varsa bu fiyata öyle alırım diyor. Ben Suzuki Swift düşündüm ama pek bilgim yok bu tarz eski model araçlarda. Bu fiyatta alınabilecek otomatik, ciddi arızalar çıkarmayacak, hatchback araç öneriniz var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

100K değil. 50 civarı arttırsa bulur.
Hocam 100 bin arttırılsa bile pert bulunuyor sadece. 50 bine otomatik Astra H imkansız maalesef. Pert olmayan ve binilebilecek seviyede olan bir Astra H 415-420'den aşağı bulunmuyor. Ki bu 400-420'ye bulunanlar bile genellikle komple boyalı ve bol değişenli oluyor ama bu yaştaki bir araçta takılmamak lazım çok.

Hocam 100 bin arttırılsa bile pert bulunuyor sadece. 50 bine otomatik Astra H imkansız maalesef. Pert olmayan ve binilebilecek seviyede olan bir Astra H 415-420'den aşağı bulunmuyor. Ki bu 400-420'ye bulunanlar bile genellikle komple boyalı ve bol değişenli oluyor ama bu yaştaki bir araçta takılmamak lazım çok.
Otomatik olması şart ise, maalesef.

Geri
Yukarı