280 Hz monitör için işlemci önerisi

Anakartla dediğim işlemciyi alırsan iyi olur bütçe varsa 10k falan tutuyor ama 5600 de işini görür bütçe yoksa

ekran kartını da değisirsin sonra darboğaz yababilir tam bilmiyorum
5700x3d neden önermiyorsunuz benim de gözüme bu işlemci çarpmıştı performansı da yüksek ?

Ekran kartım asust TUF RX 5700XT anakartım B450M Dragon

Anladığım kadarıyla bahsedilen işlemci kullandığım anakartla uyuşmuyor ve yeni anakart almak zorundayım. Sanırım R5 5700x3D tercih edeceğim bütçem 10k anakart ve RAM'i de değiştirme işine girmek istemiyorum 5700x3D karşılıyor sanırım.

Sen bilirsin ama o şekilde daha uzun ömürlü daha iyi olur aynı bütçeye geliyor zaten. Hem 5700x3D gereksiz pahalı

5700x3D neden önermiyorsunuz benim de gözüme bu işlemci çarpmıştı performansı da yüksek?

7500F daha iyidir

Sen bilirsin ama o şekilde daha uzun ömürlü daha iyi olur aynı bütçeye geliyor zaten. Hem 5700x3D gereksiz pahalı

7500F daha iyidir
işlemci tabiki iyi ama gereksiz pahalı demek istiyorum am4 bir işlemci hemde eski nesil yani

7500F daha iyidir

İşlemci tabii ki iyi ama gereksiz pahalı demek istiyorum AM4 bir işlemci hem de eski nesil yani

Yani anark ve işlemci daha sonrasında RAM alırsınız biraz uğraşırsınız ama yeni nesil bir sistem olur bütçe olarak da 5700x3D az daha vermiş olacaksınız siz bilirisniz düşünün

Geri
Yukarı