280 Hz'de 180-200 FPS alınıyor

ozqurdeniztbl

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar harın 280 Hz 1 ms Fast IPS alacağım fiyatı uygun diye alıyorum TN tercih etmek istemedim. Monitör 280 Hz iken ortalama 190 FPS almak gecikmelere ya da farklı sorunlara yol açar mı? Ve OverDrive kaçta kullanmalıyım?

Eğer oyunlarda 180FPS alıyorsanız 280 monitör almak gereksiz olur. İlerde sistemi yükselteceğim derseniz farklı. Ama yine de sorun olmaz.

Eğer oyunlarda 180FPS alıyorsanız 280 monitör almak gereksiz olur. İlerde sistemi yükselteceğim derseniz farklı. Ama yine de sorun olmaz.
Fps oyunları oynadığın için tn almam gerekiyordu fast ips tek bu modelde vardı oda 280 hz. Yıllarca tn kullandım film ve diğer knight vb oyunlardan keyif alamadım hiç. Sadece yırtılma ya da geçikme olur mu merak ettim. İlerde illaki upgrade etmesemde Güzel fiyata satarım en kötü ihtimalle. 2700 tlye 165 hz tn alacağıma 3750 tlye sıfır 280 ips alırım mantıklı değil mi
G-Sync olmazsa sıkıntı. Olduğuna dikkat edin yoksa akıcı olmaz.
G sync var ama ekran kartım gtx 960 sıkıntı çıkarır mı?

FPS oyunları oynadığın için TN almam gerekiyordu Fast IPS tek bu modelde vardı oda 280 Hz. Yıllarca TN kullandım film ve diğer Knight vb oyunlardan keyif alamadım hiç. Sadece yırtılma ya da geçikme olur mu merak ettim. İleride illaki upgrade etmesemde güzel fiyata satarım en kötü ihtimalle. 2700 TL'ye 165 Hz TN alacağıma 3750 TL'ye sıfır 280 IPS alırım mantıklı değil mi?

G-SYNC var ama ekran kartım GTX 960 sıkıntı çıkarır mı?

DP girişi varsa hayır.

165HZ monitörler 2K hatta daha ucuza da bulunabiliyor. Ve FPS oyunu oynuyorsunuz diye TN almak zorunda değilsiniz. Bu tarz milisaniyelik gecikme olayları normal bir kullanıcı için önemsiz. Bence bütçenizi belirtip monitör tavsiye konusu açın.

DP girişi varsa hayır.
Dp var teşekkürler
165HZ monitörler 2K hatta daha ucuza da bulunabiliyor. Ve FPS oyunu oynuyorsunuz diye TN almak zorunda değilsiniz. Bu tarz milisaniyelik gecikme olayları normal bir kullanıcı için önemsiz. Bence bütçenizi belirtip monitör tavsiye konusu açın.
İps ve va'ların 1ms i gtg olarak veremediğini ve ghosting olayının cok olduğunu söylüyorlar :/

Geri
Yukarı