280 lira civarı monitör tavsiyesi

SozenAslan

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar.

Maksimum 280 lira civarında; 1080p, tercihen 21.5 inç monitör tavsiyesi verebilir misiniz? Yeni topladığım sistemde çift monitör kullanacağım ve biri oyun diğeri ise internette gezmek için kullanılacak. İki farklı monitör de tavsiye edebilirsiniz, her türlü tavsiyeye açığım.

Kolay gelsin :)

Geldim :) VGA da HDMI gibi işler ama teknolojisi biraz eski yani farkı analog sinyallerle çalışması ve bu monitör için iyi bir kablo gerekebilir yani VGA yüksek çözünürlük için onu destekleyen yüksek çözünürlüklü VGA kabloları ister . Pek bir fark olmaz Ancak VGA için ayrı bir ses kablosu gerekir HDMI 'da bu yoktur direk iletir ses ve görüntüyü . Ayrıca VGA Çıkışı sadece düz bir görüntü iletir , görüntü tv ye geçtiğinde kare kare olur . Ancak HDMI filmleri en iyi çözünürlüğe ayarlar iyi bir görüntü için ve HD görüntü ve sesi iletir adı üzerinde . Çok büyük farklar olmayacaktır aslında bu mönitör güzel görüntü verir :) HDMI şuan daha yaygındır ama .

Geldim :) VGA da HDMI gibi işler ama teknolojisi biraz eski yani farkı analog sinyallerle çalışması ve bu monitör için iyi bir kablo gerekebilir yani VGA yüksek çözünürlük için onu destekleyen yüksek çözünürlüklü VGA kabloları ister . Pek bir fark olmaz Ancak VGA için ayrı bir ses kablosu gerekir HDMI 'da bu yoktur direk iletir ses ve görüntüyü . Ayrıca VGA Çıkışı sadece düz bir görüntü iletir , görüntü tv ye geçtiğinde kare kare olur . Ancak HDMI filmleri en iyi çözünürlüğe ayarlar iyi bir görüntü için ve HD görüntü ve sesi iletir adı üzerinde . Çok büyük farklar olmayacaktır aslında bu mönitör güzel görüntü verir :) HDMI şuan daha yaygındır ama .

Çok teşekkür ediyorum bilgilendirmeniz için, tatmin edici bir cevap oldu benim için. Şimdilik eski monitörümü ikinci monitör olarak kullanma fikri kafama daha yatkın sanırım. Gtx 760 ekran kartı alacağım, bir VGA bir de HDMI ya da DVI takma imkanım olduğunu zannediyorum.

Buna göre maksimum 350-400 lira arası bir monitör önerisi(21.5 inç, 1080p, HDMI veya DVI hangisi uygunsa) alabilir miyim zahmet olmazsa. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı