280 TL Değerindeki Star Wars: Battlefront 2 Ücretsiz Oluyor

Fiyatına göre beklentiye girmeyin Ea'in hisselerini düşüren bir oyun, freetoplay kafasında olan bir oyun olduğu için bence kötü bir oyun ve fiyatını haketmiyor beleş olsa bile alacağım bir oyun değil.

Fiyatına göre beklentiye girmeyin Ea'in hisselerini düşüren bir oyun, freetoplay kafasında olan bir oyun olduğu için bence kötü bir oyun ve fiyatını haketmiyor beleş olsa bile alacağım bir oyun değil.
Bu çok çok değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bedava olan oyunu almamak için ikna oldum ben.

Oyuna en azından 1 kez girdiniz mi? Cidden merak ediyorum. Kozmetik harici tek bir harcama yapmana gerek yok oyunda ki bedava verilen en üst sürüm. Yazdığınız şeyler içi boş şeyler.

Yani bunu yazmak için ne yaşamış olabileceğini inan tahmin bile etmek istemiyorum.

Çok sevindirici bir haber. Açıkçası çok şaşırdım. Acaba yeni bir Star Wars oyunu mu geliyor da EA Games reklam yapmak için anlaşma yapıyor? Ubisoft böyle yapmıştı çünkü. Watch Dogs 2'yi ve AC: Syndicate oyunlarını ücretsiz vermişti.
Oyun PS Store'da 36 TL'ye düştü ve Ea Pass ile de zaten uzun zamandır bedava, dediğiniz gibi yeni bir oyun söz konusu olabilir.

Cities Skylines bedava olunca üzülmüştüm çünkü tüm eşyalarımı satmak zorunda kalmıştım almak için. Ama bu bedava olunca üzerimde şu cümle belirdi:

İşte cesaret, işte feraset, işte fazilet, işte fedakarlık, işte mertlik, işte adam gibi adamlık! 😂

Ama sanırım o oyunu oynayabilecek sistem şimdilik mümkün değil benim için. Satın alanlara üzülüyorum bir de sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı