280 TL fare önerisi

Lyrexx

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır 280 TL bandında bir oyuncu mousesi arıyorum fakat kendimden emin olmak istiyorum. Minecraft, Valorant, CS, LoL gibi oyunlar için çok pahalı olmayan bir mouse önerir misiniz?

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Mouse tutuş şeklinizde önemli. Pençe şeklinde ise ve rekabetçi oyunlar oynuyorsanız 1000Hz mouse en iyi seçenek olacaktır. Hızlı dönmelerde takılma yaşamamanız için. Şahsen G300s öneriyorum. Pençe şeklinde tutuyorsanız fareyi.
Hocam g300s için kronik sorunlu diyorlar ve eski bir mouse
30 TL daha çıkabilirseniz Razer DeathAdder V2 mini, tabii eliniz küçükse.
Ellerim orta büyüklükte

Razer Deathadder Essential alabilirsiniz. Daha geçen aldım, incelemesini görebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• indir.png
    indir.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 35
Razer Deathadder Essential alabilirsiniz. Daha geçen aldım, incelemesini görebilirsiniz.
Hocam peki g203 nasıl 170 tlye?

Merhaba, uzun zamandır 280 TL bandında bir oyuncu mousesi arıyorum fakat kendimden emin olmak istiyorum. Minecraft, Valorant, CS, LoL gibi oyunlar için çok pahalı olmayan bir mouse önerir misiniz?

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Eğer hafif bir fare istersen Sharkoon ama başparmağını koymak için bir yer istersen Omen reactor faresini almanı öneririm.

Hocam g300s için kronik sorunlu diyorlar ve eski bir mouse
Kronik sorunu neymiş acaba? 2 yıl olacak kullanmaya başlayalı 2. fare. 1.sini sinirden kırdım. 2 modelde de kronik karşılaşmadım eski olmasına rağmen hala çoğu fareye kafa tutabileceğini düşünüyorum. Kişiden kişiye göre değişir.

Geri
Yukarı