280 TL Ucuz klavye önerisi

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
Arkadaşlar bir önceki açtığım konuda numpadsiz bir klavye istediğimi söylemiştim. O istediğim gibi olmadı.
Maksimum 280 TL klavye önerileriniz var mıdır? Rampage KB-R17 nasıldır?

Kesinlikle bunu alin. Rampage'in kullandigi switchler gercekten de kotu switchler.
Peki bu insanlardaki genel rampage düşmanlığı nedir bana açıklayabilir misiniz ? Örneğin; kulaklık olarak rampage favory 7.1 kullanıyorum ses kalitesinden ve mikrofonundan acayip memnunum. Tabi ki şimdiki açıklamanızdan bahsetmiyorum. Genellikle rampage hakkında bir konu açınca direk çöp diyorlar.

Peki bu insanlardaki genel Rampage düşmanlığı nedir bana açıklayabilir misiniz ? Örneğin; kulaklık olarak Rampage favory 7.1 kullanıyorum ses kalitesinden ve mikrofonundan acayip memnunum.
Benim dusmanligim klavyelerine. Klavyelerini kullanmis ve 2-3 yildir klavyeler uzerinde arastirma yapan birisi olarak konusuyorum. Su anda Rampage'in klavyelerinde kullanilan Outemu switchlerini kullaniyorum. Chattering(iki kez tiklama) ve bazen tuslarin algilamamasi gibi sorunlarla karsilasiyorum. Outemu Blue switch harici diger Outemus switchler berbat.

Benim dusmanligim klavyelerine. Klavyelerini kullanmis ve 2-3 yildir klavyeler uzerinde arastirma yapan birisi olarak konusuyorum. Su anda Rampage'in klavyelerinde kullanilan Outemu switchlerini kullaniyorum. Chattering(iki kez tiklama) ve bazen tuslarin algilamamasi gibi sorunlarla karsilasiyorum. Outemu Blue switch harici diger Outemus switchler berbat.
Hmm tamam. Çok teşekkürler. Sorun olmazsa bir kaç öneri daha alabilir miyim sizden ?

Peki bu insanlardaki genel rampage düşmanlığı nedir bana açıklayabilir misiniz ?
Malzeme kaliteli genel olarak kötüler. Belki 150 TL ve altı Klavye, Kulaklığı, Mousesi alınabilir.

Hmm tamam. Çok teşekkürler. Sorun olmazsa bir kaç öneri daha alabilir miyim sizden ?
Yurtdisindan almak isterseniz Royal Kludge G87 alin. 18 dolar indirim kuponuyla ucuza getirebiliyorsunuz, kendi yaptiklari switchleri kullaniyorlar. Onun disinda butcenin ustune cikabilirseniz Bloody B640 oneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı