2800-2900 TL ekran kartı önerisi

Hangisi Tercih Edilmeli

• Galax RTX 2060

Oy: 1 7,1%
  • Palit RTX 2060

Oy: 1 7,1%
  • INNO3D RTX 2060

Oy: 0 0,0%
  • Gıgabyte RTX 2060

Oy: 2 14,3%
  • Zotac RTX 2060

Oy: 0 0,0%
  • MSI RX 5600XT Gaming X

Oy: 10 71,4%

• Oy verenlerin toplamı
    14

Saykoraz

Picopat
Malzeme kalitesi ve soğutma performansı hangi kartın öne çıkıyor? Bu seçeneklerden tercihimi neye göre yapmalıyım ya da bu kartlar yerine Premium bir RX 5600 XT seçmek daha mı mantıklı olur? MSI Gaming X gibi.

İncehesap Gaming Geceleri var. O indirimleri bekleyip hangisi ucuza gelirse onu al çok da önemli değil. Hemen hemen aynı performansı veriyor. Ucundan RTX olsun dersen 2060 al ama o da tatmin etmez. RTX açısından.

AMD yazlım sorunları kafamı karıştırıyor forumda güncel olarak siyah ekran vs. gibi sorunlar devam ettiği gözüküyor insanlar hangi Driver kuracağım diye bile sıkıntı yaşıyor. Çok başımı ağrıtır gibi hissediyorum AMD ekran kartı.

AMD ekran kartı zamanında RX 5700 kullanmışlığım var. Abimin sistemi kendisi. İş tamamen Driver güncellemede bitiyor Driver güncellemeyi bilmeyip Driver Booster tarzı gereksiz uygulamalara başvurmazsan hiç sıkıntı çıkarmaz.

Gigabyte RTX 2060 öneririm ama Windforce almayın mümkünse bir tanıdığımda var yüksek devirde aşırı ses çıkarıyor.

Normal Windforce olmayan modelinin soğutması nasıl biliyor musun?
AMD ekran kartı zamanında RX 5700 kullanmışlığım var. Abimin sistemi kendisi. İş tamamen Driver güncellemede bitiyor Driver güncellemeyi bilmeyip Driver Booster tarzı gereksiz uygulamalara başvurmazsan hiç sıkıntı çıkarmaz.

Onla alakası yok ki dostum insanlar hala geçen yıl ki Driver'ları kurup sorunlarını çözmeye çalışıyor her çıkardıkları yeni güncel sürücülerde bir sürü insan sorun yaşamaya devam ediyor. Hiç stabil değil her an bir sorun çıkartmaya hazır kartlar.

Normal Windforce olmayan modelinin soğutması nasıl biliyor musun?

Onla alakası yok ki dostum insanlar hala geçen yıl ki Driver'ları kurup sorunlarını çözmeye çalışıyor her çıkardıkları yeni güncel sürücülerde bir sürü insan sorun yaşamaya devam ediyor. Hiç stabil değil her an bir sorun çıkartmaya hazır kartlar.
İyi diye biliyorum ama internetten bakabilirsiniz kullanmadım hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı