2800-3200 TL Fiyat Aralığında f/p Sistem Tavsiyesi

Asus rx 570 rog strix mi 580 dual mi

• Asus rx 570 rog strix

Oy: 2 14,3%
  • Asus rx 580 dual

Oy: 12 85,7%

• Oy verenlerin toplamı
    14

etkayldz

Centipat
Genellikle oyun oynama amacı ile kullanacağım bir sistem olacak. Kasanın, ferah ve en az 3 fanlı olmasından yanayım(Dark Diamond , Corsair Spec Delta 550w vb.). Klavye + Kulaklık için de önerilerinizi alabilirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Genellikle oyun oynama amacı ile kullanacağım bir sistem olacak. Kasanın, ferah ve en az 3 fanlı olmasından yanayım(Dark Diamond , Corsair Spec Delta 550w vb.). Klavye + Kulaklık için de önerilerinizi alabilirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
bu fiyatlara biraz zor size tavsiyem biraz daha bütçeyi arttırın

bu fiyatlara biraz zor size tavsiyem biraz daha bütçeyi arttırın
Neden zor üstadım, sinerjiden rahatlıkla toplanabiliyor bu paralara? Ben farklı fikirler almak istediğim için bu konuyu açma gereği duydum sadece
RX 570/580 ve Ryzen 5 1600(B2) üzerine bir sistem kurulabilir.

Benim düşüncem
Gigabyte b450 s2h
corsair 8 gb 3000mhz ram
Ryzen 5 1600 12nm
Su630 240 gb
Kasa Corsair spec delta 550w psu ile olabilir veya Dark diamond + iyi bir psu
Ekran kartını 570 rog strix de yapabilirim, 580 sapphire de yapabilirim

Sonuç olarak kararsızlıklarım var ve bu yüzden konuyu açıp fikir almak istedim genel olarak. Siz de benimle aynı fikirdesiniz lakin hangi kartı seçmem gerektiği konusunda fikir verirseniz sevinirim

Neden zor üstadım, sinerjiden rahatlıkla toplanabiliyor bu paralara? Ben farklı fikirler almak istediğim için bu konuyu açma gereği duydum sadece

Benim düşüncem
Gigabyte b450 s2h
corsair 8 gb 3000mhz ram
Ryzen 5 1600 12nm
Su630 240 gb

Sonuç olarak kararsızlıklarım var ve bu yüzden konuyu açıp fikir almak istedim genel olarak. Siz de benimle aynı fikirdesiniz lakin hangi kartı seçmem gerektiği konusunda fikir verirseniz sevinirim
zor derken aslında kast ettiğim şey tat vermeyeceği diğer arkadaş da yanlış anlamış :)

Benim düşüncem
Gigabyte b450 s2h
corsair 8 gb 3000mhz ram
Ryzen 5 1600 12nm
Su630 240 gb

Bütçeniz yetiyorsa RX 580 alın. O SSD'den uzak durun. Crucial MX500 tavsiye ederim. Corsair olan kasanın içerisindeki PSU nedir?

Buna bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı