2800-4000 TL GTX 1060 Monitör Dahil Sistem Önerisi

0nurr

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yakın bir süre içinde sistem toplatacağım. Oyun ve render için olacak. Fiyatında sizlere tam bir şey söyleyemeyeceğim. Ama ortalama 2800-4000 gibi bir şeyler olur. Nvidia 10** serisini çıkarmadan önce kararım. Ya GTX 960 4G yada GTX 970'di. Fakat bu yeni canavarları görünce canım çekti. Aslinda RX 480 de olabilirdi. Ama bence 1060 daha iyi olur gibime geldi. Bu konuda sizlerden de yorum bekliyorum. Sizlerden öncelikli ricam böyle bir sistem toplamanız. Aslında ben de bazı sistemler topladım ama sizlerinde düşüncelerinizi merak ettim. Monitör konusuna gelirsek. Bu bütçenin içinde olsa çok sevinirim. Olmazsa da en azindan onun için biraz bütçe bırakmanızı istiyorum. Neyse umarım sorumu anlamışsınızdır. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi kullanabilirsiniz. 4000'e tamamlayım derseniz güç kaynağını 80+, ram'i 16gb, işlemciyi 6500 yapabilirsiniz. Tabi birde SSD.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    34 KB · Görüntüleme: 132
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı