2800 TL koltuk önerisi

hakancan1

Femtopat
2800 TL civarı bütçem var koltuk alacağım çok rahat ergonomik olmalı bu ikisini önerdiler.

Hawk'ın V1 v2 V3 4 5 6 ne fark var bilmiyorum.
Sizin önerileriniz nedir bir de deri kumaş ne fark var?

Son düzenleyen: Moderatör:
2800 TL civarı bütçem var koltuk alacağım çok rahat ergonomik olmalı bu ikisini önerdiler.

Hawk'ın V1 v2 V3 4 5 6 ne fark var bilmiyorum.
Sizin önerileriniz nedir bir de demir kumaş ne fark var.
V1 V2 falan sadece renk farkı var. Hawk öneririm, kendimde 2 3 aydır kullanıyorum.

Hawk'ın V1 V2 V3 4 5 6 ne fark var bilmiyorum.
Sizin önerileriniz nedir bir de demir kumaş ne fark var.

V1 V2 falan sadece renk farkı var. Hawk öneririm, kendimde 2-3 aydır kullanıyorum.

Kötü yanlarını söyler misin bir de neden xDrive almadınız ya da başka marka.
Kolçaklar eşit değil, yastık sert rahat değil gibi şeyler duymuştum.

xDriveın o modeli kötü. Bu bütçede hawk daha iyi ve 3-5 bin TL'lik xDrivelardan daha iyi bence. Attığım videoda arkadaşın eski koltuğu xDrive 15li şu anki koltuğu Hawk Fab v4 bunları karşılaştırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alacağım k

XDrive'ın o modeli kötü. Bu bütçede hawk daha iyi ve 3-5 bin TL'lik XDrive'lardan daha iyi bence. Attığım videoda arkadaşın eski koltuğu xDrive 15'li şu anki koltuğu hawk fab V4 bunları karşılaştırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

V1 V2 falan sadece renk farkı var. Hawk öneririm, kendimde 2-3 aydır kullanıyorum.

@KylooRen sizde hangi model var.
Bir de arkaya yaslanırken sağ kısım yatmayıp sol kısım yatıyormuş kilit sağda olduğu için böyle sorun varmış galiba ve kolçaklar eşit değilmiş var mı sizde de böyle sorunlar?

Genellikle Twitch'den hawk kullanan insanları gördüğüm için aldım. Bende bir sorun yok şu anda. Arkaya yatırma olayına 2-3 ayda ya 2-3 kere yapmışımdır ama yaşamadım. Zaten azıcık araştırırsan garantisin ne kadar kaliteli olduğuna ulaşırsın.

Geri
Yukarı