2800 TL Monitör Hariç Sistem Toplama

İşlemciyi yükseltmelisin çünkü render yapacağını söylüyorsun, SSD eklemelisin mutlaka, işlemci soğutucu eklemelisin, yani 2800tl yayın için yeterli mi bilmiyorum.

Aile zoru var o yüzden vatan bilgisayar'dan alacağım ayrıca render yapmayacağım SSD'yi bütçe el vermediğinden alamıyorum SSD'yi 1 aya almayı planlıyorum sadece i5 6402P'nin stok sogutucusunu merak ediyorum ve eğer stok soğutucusu kötü ise ucuz bir işlemci soğutucu almayı planlıyorum bütçem en fazla 2900tl'ye el veriyor :(

Aile zoru var o yüzden vatan bilgisayar'dan alacağım ayrıca render yapmayacağım SSD'yi bütçe el vermediğinden alamıyorum SSD'yi 1 aya almayı planlıyorum sadece i5 6402P'nin stok sogutucusunu merak ediyorum ve eğer stok soğutucusu kötü ise ucuz bir işlemci soğutucu almayı planlıyorum bütçem en fazla 2900tl'ye el veriyor :(
Stok soğutucu yeterli, ilk SSD al diyoruz biz de zaten.

Ama ilk SSD alırsam Bilgisayarda sürekli dosyaların yerini değiştireceğimden ömrünü çok kısaltmış olacağım sırf daha fazla hız için bunu yaparsam 1 aya kalmaz SSD sorun çıkarmaya başlar bu yüzden ilk bu yüzden HDD

Ama ilk SSD alırsam Bilgisayarda sürekli dosyaların yerini değiştireceğimden ömrünü çok kısaltmış olacağım sırf daha fazla hız için bunu yaparsam 1 aya kalmaz SSD sorun çıkarmaya başlar bu yüzden ilk bu yüzden HDD
Hocam şaka mısınız cidden? 20 kere oyun sildim ve yükledim. Kulaktan dolma bilgiler yine. :) Asıl HDD sorun çıkartır sana benden söylemesi. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı