2800 TL'ye kadar 1080p IPS monitör tavsiyesi

Bütçe
2800TL

beko588

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Gündelik işlerimi halledebileceğim ikinci ekran olarak kullanılacak bir monitöre ihtiyacım var. 1080p ve IPS olmasını istiyorum. Genel kullanım amacı dizi, film, video izlemek Google üzerinden işlerimi halletmek amaçlı olacak şekilde kullanacağım. Masamda fazla alan olmadığı için 21 inç(öncelikli) ve 24 inç olacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.

@Saint Lucia

Merhaba arkadaşlar.

Gündelik işlerimi halledebileceğim ikinci ekran olarak kullanılacak bir monitöre ihtiyacım var. 1080p ve IPS olmasını istiyorum. Genel kullanım amacı dizi, film, video izlemek Google üzerinden işlerimi halletmek amaçlı olacak şekilde kullanacağım. Masamda fazla alan olmadığı için 21 inç(öncelikli) ve 24 inç olacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.

@Saint Lucia

Tavsiyem F/P ürün olmasından ve isteklerinizi karşılayacağına emin olduğum için https://www.amazon.com.tr/dp/B09RVW...e=380333&creativeASIN=B09RVW9BWN&linkCode=asn önerim bu monitördür.

Hocam VA panel olduğunu görüyorüm yeterince iyi bir panele sahip mi?

Bu modeli almayı düşünüyordum açıkçası istediğim her şeye sahip ama görüntü kalitesi nasıl hiçbir fikrim yok.

Son düzenleme:
Hocam VA panel olduğunu görüyorüm yeterince iyi bir panele sahip mi?

Performans monitörü almadığın için aradaki tepkimeyi hissetmiyorsun.
Kötü bir IPS panel almak yerine iyi bir VA panel almanın avantajı olur.
Ghosting bulunmuyor bu monitörde. Çünkü Gaming monitör değil.

@Saint Lucia hocam konuyu tekrardan hortlatıyorum güncel pazarda aynı bütçe ile önerileriniz nelerdir? Bu konuyu açtığım zaman alamamıştım şimdi indirimler varken alacağım.

@Saint Lucia hocam konuyu tekrardan hortlatıyorum güncel pazarda aynı bütçe ile önerileriniz nelerdir? Bu konuyu açtığım zaman alamamıştım şimdi indirimler varken alacağım.

Önerdiğim AOC ile listenin içinde unutma.
Alternaitfleri aşağıya bırakıyorum.
MSI Pro MP245V Monitör VA panel siyahların iyi olmasını istediğin için sunuyorum.
IPS'e yönelmeni de tavsiye ederim.

Geri
Yukarı