2800 TL'ye Laptop Önerisi

İkisi de günü kurtarmaz. İkisinden birini almak zorunda olsam ve 2800 lira bütçem olsa i3'lü olanı alıp üzerine 4 GB RAM eklemeyi tercih ederdim. 2800 liraya en azından ekran kartlı bir model alınabilir internet üzerinden.

Dell markayı öneririm hocam birde RAM eklersen daha iyi olur.
Bende öyle düşünüyorum. Aslında Hepsi Burada üzerinden alacaktım fakat taksit ile çok fazla fark veriyordu oradaki yine aynı model ama işlemci ve ekran kartı modeli bir tık daha yüksek. Vatan Bilgisayardan alacağım mecbur bir kısmını nakit gerisini taksit ile.
Zaten öyle aşırı bir kullanım olmayacak günlük işler falan bide arada bir iki oyun başka bir iş için değil geneli internette gezinmek için olacak.

Vatan bilgisayarın çok gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. Hepsiburadada aynı fiyata daha iyi modelleri bulabileceğinizden eminim.

Vatan bilgisayarın çok gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. Hepsiburadada aynı fiyata daha iyi modelleri bulabileceğinizden eminim.
Uzun bir araştırma yaptım bu modeli zaten Hepsiburadadan buldum. Ama o site 2.399 TL üzerine 6 ay taksit ile 2.650 TL’ye yükseltiyor fiyatı. O sebepten Vatan Bilgisayardan alacağım.
Basit online oyunlar dışında pek oyun oynayamazsınız bu iki bilgisayarla da.
Oyun oynamak gibi bir amacım yok bu bilgisayarı zaten öyle ufak tefek işler için alıyorum kasmasın donmasın yeter. SSD olsa daha iyi olurdu ama SSD olanlarda harici ekran kartı yok.

Uzun bir araştırma yaptım bu modeli zaten Hepsiburadadan buldum. Ama o site 2.399 TL üzerine 6 ay taksit ile 2.650 TL’ye yükseltiyor fiyatı. O sebepten Vatan Bilgisayardan alacağım.

Oyun oynamak gibi bir amacım yok bu bilgisayarı zaten öyle ufak tefek işler için alıyorum kasmasın donmasın yeter. SSD olsa daha iyi olurdu ama SSD olanlarda harici ekran kartı yok.
Hem oyun oynama amacın yok hem de harici ekran kartını arıyorsun. :ajan:

Attığınız 2 cihazda da harici ekran kartı yok zaten.
Ekleme: Varmış fakat az önce iki cihazın fiyatı da yaklaşık 500 lira arttı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı