28000 TL oyun için laptop önerisi

Bütçe
28000 TL
Evet öyle. Tekrar düşününce konu sahibinin attığı modeller genel itibarıyla alınabilir.

Lenovo olan daha iyi olmaz mı hocam? İşlemci 1 nesil daha yeni.

çekirdek sayısı ve özellikle önbelleği diğerinden daha iyi.

oyunlardaki fps için işlemcinin önbelleği çok önemli.

bunlara rağmen bin lira daha ucuz acer.

donanımsal olarak gayet iyi görünüyor. fakat intel işlemcili victuslarda throttle sorunu yaşanıyor diye görmüştüm. fakat bunun ne demek olduğunu bilmiyorum.

fakat intel işlemcili victuslarda throttle sorunu yaşanıyor diye görmüştüm. fakat bunun ne demek olduğunu bilmiyorum.
Isınmadan dolayı performansı kısıtlamak zorunda kalıyor. Önceden kullandığım laptopta başıma geliyordu, işlemcinin tam performansını alamıyorum ısındığı zaman.

Isınmadan dolayı performansı kısıtlamak zorunda kalıyor. Önceden kullandığım laptopta başıma geliyordu, işlemcinin tam performansını alamıyorum ısındığı zaman.
o halde victus yerine acer olanı almak daha mantıklı.

O halde Victus yerine Acer olanı almak daha mantıklı.

Çok teşekkür ederim hocam yardımlarınız için fakat son bir şey daha kafama takıldı. Bu Lenovo ve Acer'de MUX Switch var mı? Bir de erkan kartları kaç watt nasıl öğrenebilirim?

Çok teşekkür ederim hocam yardımlarınız için fakat son bir şey daha kafama takıldı. Bu Lenovo ve Acer'de MUX Switch var mı? Bir de erkan kartları kaç watt nasıl öğrenebilirim?
satıcı sorularından gördüm. 4050 45 watt ve MUX Switch yok. MUX pek önemli değil ama 45 watt çok az gibi geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı