28000 TL sistem önerisi

Berbat sistem fiyatına göre. İllaki NVIDIA mı isteniyor? 6900 XT sistem toplanabilir. Bütçeni 1K civarı aşıyor monitör dahil.
X2;
Bunlar 29K civarı tutuyor.
6900 XT, 3090'a yakın oyun performansı sergileyen bir kart.
Eki Görüntüle 1439402
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı fiyata 3090'a rakip bir sistem 😍

Bu sistem donanım olarak kaliteli arada ki fiyat farkına değecektir.

Berbat sistem fiyatına göre. İllaki NVIDIA mı isteniyor? 6900 XT sistem toplanabilir. Bütçeni 1K civarı aşıyor monitör dahil.
X2;
Bunlar 29k civarı tutuyor.
Eki Görüntüle 1439402
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

6900XT yerine 6800XT alıp işlemciyi 12600K yapmak daha mantıklı olur.

@Qualty H610'a 12600K mı takacağız? 12600K'yı kaldıracak bir anakart lazım. O da en az 2500-3000TL'den başlıyor. Ayrıca soğutma masrafı vs. derken iş uzar.

Son düzenleme:
@Qualty H610'a 12600K mı takacağız? 12600K'yı kaldıracak bir anakart lazım. O da en az 2500-3000TL'den başlıyor. Ayrıca soğutma masrafı vs. derken iş uzar.

Bütçe artarsa:
6800XT:https://www.hepsiburada.com/powerco...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.50.3
Soğutma:
Güzel anakart:MSI PRO B660M-A DDR4 SOKET 1700 DDR4 4800 (OC) HDMI,DP PCI-E Gen 4,M.2 USB3.2 1x 2.5G LAN mATX : Amazon.com.tr: Bilgisaya
Monitör bununla değişir:Viewsonic VX2718-2KPC-MHD 27
Toplam 31 bin.

Bütçe yetmezse: Sapphire 11306-01-20G Nitro+ AMD Radeon RX 6700 XT, 12 GB GDDR6, 256bit, HDMI, DP, PCIe 16X v4.0, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Son düzenleme:
Monitörde illa şöyle olsun dediğiniz bir özellik var mı? Hangi tür oyunları oynayacaksınız?
Her türlü oyun oynarım istediğim bir özellik de yok sağlam olsun yeterli yarı yolda bırakmasın oyun olarak elden ring de oynarım terraria da.

X2;
Eki Görüntüle 1439402
Yardımınız için teşekkürler pek bilgisayardan anlamıyorum ekran kartı ömründe falan da sorun yoksa bunları almayı tercih edeceğim. Ama NVIDIA dışında ekran kartı kullanmadım çok farkı var mı acaba?

X2;
Eki Görüntüle 1439402
Şu an fark ettim parçaları ayrı ayrı alıp toplayabileceğimi pek sanmıyorum becerebileceğimi sanmıyorum daha doğrusu işlemciye falan zarar verirsem zararı karşılayamam. Ayrıca ekran kartının falan satıcısına güvenebilir miyim alacaksam bu konuları da bilmiyorum ve monitör için 5000 lira değer mi çok iyi bir şey istemiyorum gözümü rahatsız etmesin yeter attığım monitörü alsam çok şey kaybeder miyim?

@Emma Stone Parçaları ayrı ayrı almak daha mantıklı ama nvidia olan sistem olsun istiyorum zaten çok güçlü olması önemli değil. Uğraştırıyorum ama nvidia ekran kartlı bir sistem önerebilir misiniz uğraşmak istemezseniz sorun değil. Yardımlarınız için teşekkürler tekrardan. Üstteki soruları da monitör hariç boşverin bu arada kendi kafamda bir şeyler oluştu biraz araştırmayla.

Son düzenleme:
Her türlü oyun oynarım istediğim bir özellik de yok sağlam olsun yeterli yarı yolda bırakmasın oyun olarak Elden Ring de oynarım Terraria da.

Yardımınız için teşekkürler pek bilgisayardan anlamıyorum ekran kartı ömründe falan da sorun yoksa bunları almayı tercih edeceğim. Ama NVIDIA dışında ekran kartı kullanmadım çok farkı var mı acaba?

Şu an fark ettim parçaları ayrı ayrı alıp toplayabileceğimi pek sanmıyorum becerebileceğimi sanmıyorum daha doğrusu işlemciye falan zarar verirsem zararı karşılayamam. Ayrıca ekran kartının falan satıcısına güvenebilir miyim alacaksam bu konuları da bilmiyorum ve monitör için 5000 lira değer mi çok iyi bir şey istemiyorum gözümü rahatsız etmesin yeter attığım monitörü alsam çok şey kaybeder miyim?

@Emma Stone parçaları ayrı ayrı almak daha mantıklı ama NVIDIA olan sistem olsun istiyorum zaten çok güçlü olması önemli değil. Uğraştırıyorum ama NVIDIA ekran kartlı bir sistem önerebilir misiniz uğraşmak istemezseniz sorun değil. Yardımlarınız için teşekkürler tekrardan. Üstteki soruları da monitör hariç boş verin bu arada kendi kafamda bir şeyler oluştu biraz araştırmayla.

Şu an NVIDIA kartlar AMD göre çok pahalı. Güçlü istemiyorsanız ona göre toplayabiliriz. Uğraşmak istemiyorsanız hazır sistem önerebiliriz.

@Zaileen Sorun değil. Bütçeyi 31K civarı yaparsan şu toplanabilir o zaman.
2 Adet;

Yeni konular

Geri
Yukarı