2800TL sistem i5 6600K-RX470

Buyrun o zaman. Eğer overclock yapmam derseniz ona göre de sistem toplayabilirim.

Aynı sistemi 1060 ile toplamıştım, fakat rx470 işimi fazlasıyla görür diye düşünüyorum. İleride 1080ti hedefim olduğu için ekran kartını fazla şişirmek istemem. Önden 2 parça alıp takmak istiyorum rx470 ve 550w psu, eski anakartım için sıkıntı olur mu?(GA H77M)

Karar sizin fakat işinizi görecektir. Yani 550 W sisteminiz için yetecektir. PSU alacaksanızda FSP 600 W 80+ fiyatına göre gayet uygun onu önerebilirim.

Bu fiyat bandına daha iyisi alınabilirken düşük seçmek mantıklı gelmedi bana o yüzden o şekilde tercihte bulundum.

Karar sizin fakat işinizi görecektir. Yani 550 W sisteminiz için yetecektir. PSU alacaksanızda FSP 600 W 80+ fiyatına göre gayet uygun onu önerebilirim.

Bu fiyat bandına daha iyisi alınabilirken düşük seçmek mantıklı gelmedi bana o yüzden o şekilde tercihte bulundum.
Teşekkürler, psu konusunda markaya önem veriyorum, daha önceki PC'im kalitesiz bir psu yüzünden kısa devre yaptı. :mad:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı