2899 TL R7 240 İkinci el sistem alınır mı?

Ekran kartı 2. elde: 500 lira.
400W PSU: 200-300 lira.
O işlemcinin daha iyilerini 500 lira civarına bulursun. (3 veya 4. nesil intel)
8 GB DDR3 RAM: 350 lira falan tutuyor.
Anakart: 500'e bulunur.

Toplam 2300 falan olur yani daha iyisini toplarsın.

Kalan parayla da SSD alırsın daha iyisi olur yani.

Yalnız o anakart zamanının en tepe modellerinden tam 6 tane RAM slotu var. Eğer bu sistemi yükseltme gibi amacın yoksa al çünkü değişiklik yapma şansın yok. Onun yerine orta seviye 5.-6. nesil işlemci destekleyen sistem alırsan ilerde RX 570-580 gibi ekran kartı takıp kullanırsın.

Yorumdaki çoğu arkadaş bütçenin 2850 lira olduğunu fark etmemiş bile bu fiyata alınır.
Siz de sistemdeki ekran kartını farketmemişsiniz. :D

Sistem nasıldır? İşlemci, ekran kartı falan fiyata göre iyi mi? Cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler.
Bence 2500'e pazarlık edin, kabul ederse alın. 16 GB RAM olarak işaretlemiş, 3 tane RAM modülü var. Koyduğu ekran görüntülerinden RAM'lerin boyutu anlaşılmıyor. RAM 16 ise eğer bir kısmını satarsınız bile.

APU sistem nedir?
Pek bilgim yok o konu da ve bütçeyi yazmıştım fakat göndermemiş galiba.
3.5-4K gibi bir bütçe var. Eğer fiyatına göre çok çok iyi bir sistem olursa belki zar zor çıkabilir.
Cevaplarınız için teşekkürler.

İş yapar lakin, 500 GB SSD almanız lazım bütçem yok derseniz 500 GB hard disk kesinlikle ihtiyacı olacaktır. Ekran kartı bulunmuyor öyle yazmış satıcı arkadaş 2. el GTX 750 işinizi görür 1000 lira civarı 2.eli.

480GB SSD var eski kasam da onu yeni aldığıma takacağım, fazladan 120GB SSD var onu da eskiye takacağım.

İş yapar lakin, 500 GB SSD almanız lazım bütçem yok derseniz 500 GB hard disk kesinlikle ihtiyacı olacaktır. Ekran kartı bulunmuyor öyle yazmış satıcı arkadaş 2. el GTX 750 işinizi görür 1000 lira civarı 2.eli.

Ekran kartı yok derken, yanlış mı attım acaba linki. R7 240 ekran kartı bulunuyor fotoğraflar da. Benim anladığım kadarıyla 4 GB 128bit DDR3 DX11.2 özellikleri var.

Bütçe nedir gercekten para verilmeyecek bir sistem bana göre.

Belirttim cevaplar da.

APU sistemin ne olduğuna baktım ve anladığım kadarıyla bu güzel bir fiyat ve kasa.
Fiyatı çok uygun geldi bana kasa alnaya göre, size de sormak istedim bilgim olsa da fazla yok hem kullananlar filan vardır belki diye. İyi günler!

Son düzenleme:
APU sistem nedir?
Pek bilgim yok o konu da ve bütçeyi yazmıştım fakat göndermemiş galiba.
3.5-4K gibi bir bütçe var. Eğer fiyatına göre çok çok iyi bir sistem olursa belki zar zor çıkabilir.
Cevaplarınız için teşekkürler.

Eğer elden alma şansınız yoksa satıcıdan dolap üzerinde ilan açmasını isteyip oradan satın alabilirsiniz. Sahibindendeki param güvende ile alamazsınız, desi sınırını illaki aşıyor.

Geri
Yukarı