289TL'ye James Donkey 711 alınır mı?

Güllaç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Hepsiburada'dan kupon ile beraber 289TL'ye denk geliyor. Sizce alınır mı? Ses ve mikrofon kalitesini beğendim fakat malzeme kalitesi ve dayanıklılığı hakkında bir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Hepsiburada'dan kupon ile beraber 289TL'ye denk geliyor. Sizce alınır mı? Ses ve mikrofon kalitesini beğendim fakat malzeme kalitesi ve dayanıklılığı hakkında bir fikrim yok.

Hocam 1 yıldır kullanıyorum pedleri falan rahat ama 1yılı devirdiğimde hor kullandım ve pedler azıcık soyuldu onun dışında sağlam bence iyi.

1 aydır kullanıyorum her şeyiyle harika. Onu alacağınıza 02 veya 01 alın derim.

O kulak pedleri uzun saat sonlarında hele bir de yaz aylarında ise hayatını cehenneme çevirebilecek kıvamda. Hiçbir yazılımsal destekte sunmadıkları için ben önermiyorum. Bu tecrübemi de James D. 710'dan edindim. Tahminimce sadece tasarımları farklıdır. Saygılar, iyi akşamlar.

289 liraya başka alternatif yok gibi.
Biraz daha çıkarsan,
Daha mantıklı olabilir.

Kral kenara ufak tefe atıp biriktirdiğim parayla alacaktım o yüzden F/P ürün bakiyordum JD 700 serisini önerdiler. Bir de 50TL kupon olunca cazip geldi bayağı.

Alınmaz. Çok dandik.
Ne yönden dandik olduğunu düşünüyorsun kral? Ne kadar yorum o kadar az pişmanlık :)

Kral kenara ufak tefe atıp biriktirdiğim parayla alacaktım o yüzden F/P ürün bakiyordum JD 700 serisini önerdiler. Bir de 50TL kupon olunca cazip geldi bayağı.

Ne yönden dandik olduğunu düşünüyorsun kral? Ne kadar yorum o kadar az pişmanlık :)
Malzeme kalitesi kötü, ses kalitesi kötü, ergonomi kötü, kulaklığı taktığında kablodan en ufak temasta ses geliyor.

Malzeme kalitesi kötü, ses kalitesi kötü, ergonomi kötü, kulaklığı taktığında kablodan en ufak temasta ses geliyor.
Bilemedim kral valla 289tl için bence f/p bir ürün gibi geliyor. 1-2 sene götürse yeter zaten hani kulaklığım şu olsun klavyem şu olsun gibi bir takıntım yok olanla idare ederim genelde.

Geri
Yukarı