29.000 TL'ye kadar RTX 4050 laptop önerisi

Bütçe
29000

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
RTX 4050 laptop arıyorum, Amazon üzerinden almak önceliğim. Acer Nitro 5 almayı düşünüyorum, fiyat olarak çok uygun ancak boştayken fan sesi sorunu yaşamaktan korkuyorum. Önceden de kullanmıştım çünkü biraz şans işi, başka model önerilerine açığım. Bütçem 28-29k bandına kadar çıkabilir.

Yenilenmiş kasa da boşta fan sesi duymazsınız.

Yenilenmiş kasa da boşta fan sesi duymazsınız.

O zaman direk Amazon üzerinden almam daha mantıklı galiba en uygun fiyat orada şu anda.
Şu bilgisayarda diikatimi çekti ancak aşırı bir fark yok galiba zaten belirli oyunları oynayacağım daha çok işlerim için kullanıyorum bilgisayarı.

O zaman direk Amazon üzerinden almam daha mantıklı galiba en uygun fiyat orada şu anda.
Şu bilgisayarda diikatimi çekti ancak aşırı bir fark yok galiba zaten belirli oyunları oynayacağım daha çok işlerim için kullanıyorum bilgisayarı.

LOQ genel olarak iyidir ancak bu modeli kullanan pek olmadığı için sıcaklık verileri nasıldır bir yorum yapamayacağım.

Bütçe çıkarsa bunu alın bütçe çıkmazsa arkadaşların attığını alın.

Aslında bütçeden ziyade 4060 ihtiyacım olmadığı için aynı linkteki 4050'li modeli almayı düşünüyorum ekran kartı ve işlemci haric bir farkı var mı?
Oyunları zaten genelde PS5 üzerinden oynadığım için indie cihazım bilgisayar onlar içinde 4050 yeterli olacaktır.

Hocam attığınz model bu öyle değil mi?

Son düzenleme:
Aslında bütçeden ziyade 4060 ihtiyacım olmadığı için aynı linkteki 4050'li modeli almayı düşünüyorum ekran kartı ve işlemci haric bir farkı var mı?
Oyunları zaten genelde PS5 üzerinden oynadığım için indie cihazım bilgisayar onlar içinde 4050 yeterli olacaktır.

Hocam attığınz model bu öyle değil mi?

Acer'in 12500 ile Victus'un 13500'ünden daha iyi performans alırsın ufak bir not olsun buda.

Yeni konular

Geri
Yukarı