29.000 TL'ye kadar Gaming laptop önerisi

Bütçe
25.000 - 29.000

okncyrn

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Yaklaşık 2 haftadır laptop seçmeye çalışıyorum ancak başaramıyorum. Monster, ASUS ve Lenovo markaları tercihim ancak hepsinin birbirinden ayrı özellikleri var. 17, 3" vazgeçmek istemiyorum ancak Monster markasının sıkıntılarından bahsediyorlar. Vazgeçeyim diyorum peşin fiyatına 12 taksitten oluyorum. Lenovo ve ASUS'a bakıyorum çeşit çeşit özellikler karşıma çıkıyor. Malum fiyatlar bu kadar yüksek olunca nokta atışı yapmak gerekiyor. 25.000 - 29.000 TL arası belirttiğim markalar içerisinden öneri yapabilir misiniz?

Merhaba. Yaklaşık 2 haftadır laptop seçmeye çalışıyorum ancak başaramıyorum. Monster, ASUS ve Lenovo markaları tercihim ancak hepsinin birbirinden ayrı özellikleri var. 17, 3" vazgeçmek istemiyorum ancak Monster markasının sıkıntılarından bahsediyorlar. Vazgeçeyim diyorum peşin fiyatına 12 taksitten oluyorum. Lenovo ve ASUS'a bakıyorum çeşit çeşit özellikler karşıma çıkıyor. Malum fiyatlar bu kadar yüksek olunca nokta atışı yapmak gerekiyor. 25.000 - 29.000 TL arası belirttiğim markalar içerisinden öneri yapabilir misiniz?
Bütçe arttırabilirsiniz soğutması çok iyi, işlemci, ekran kartı ve ekran özellikleri açısından üzmeyecek laptop.

Evet, ancak bir de şöyle bir durum oraya çıkıyor. Intel 12. nesil işlemcili bir laptop da bu fiyatlara alınabiliyor veya AMD 6800H işlemci de. Uzun vadeli kullanım düşünürsek bunu almak mantıklı mı?

Gigabyte tercih etmiyorum.

Evet, ancak bir de şöyle bir durum oraya çıkıyor. Intel 12. nesil işlemcili bir laptop da bu fiyatlara alınabiliyor veya AMD 6800H işlemci de. Uzun vadeli kullanım düşünürsek bunu almak mantıklı mı?

Gigabyte tercih etmiyorum.

Hangi modeller hocam?

12. nesil işlemcili laptop istiyorsanız bunu tercih edin:
Mesela bunun 12. nesil işlemcisi dışında diğerlerinden başka bir artısı var mı?

20.5 yeni çıktığı için soğutması nasıl olduğu bilinmiyor, TUF'un soğutması sınırda.
Anladım hocam sağolun. Ayrıca Monster her ne kadar parçaları yerli olmasa da, Monster markasının yerli olması fiyat bazında diğerlerinden daha düşük bir fiyat olmasını gerektirmez mi? Neden artık fiyatları diğer markalarla eşit seviyede? Bununla ilgili bence Monster yetkililerine kendimizi duyurmalıyız.

Yeni konular

Geri
Yukarı