Bütçe
29.000-34.000

Kawa_iMilliye

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
(Acer Nitro - 32.000TL)

(Casper Excalibur - 34.000TL)

(HP Victus - 33.000TL)

(Üç bilgisayarın karşılaştırması)

Linklerde verdiğim 3 laptop arasında kalmış bulunmaktayım. Bütçem 29.000-34.000 arası değişmekte. Bu 3 laptoptan daha iyisi de varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Ayrıca bu üç laptop da MUX Switch var mı yok mu bilmiyorum, MUX Switch oyun bilgisayarlarında çok önemli bir etken mi onu da bilmiyorum yazarsanız sevinirim.

(Acer Nitro - 32.000TL)

(HP Victus - 33.000TL)

Linklerde verdiğim 3 laptop arasında kalmış bulunmaktayım. Bütçem 29.000-34.000 arası değişmekte. Bu 3 laptoptan daha iyisi de varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Ayrıca bu üç laptop da MUX Switch var mı yok mu bilmiyorum, MUX Switch oyun bilgisayarlarında çok önemli bir etken mi onu da bilmiyorum yazarsanız sevinirim.

Asus severim fakat 32K ya 3050 li mi? 😀

(Acer Nitro - 32.000TL)

(HP Victus - 33.000TL)

En baştaki acer içlerinde en iyisi bence.

3050 li bir laptop alacaksam 22-25 bin tl arasinda fiyata da alabilirim

Asus severim fakat 32K ya 3050 li mi? 😀

En baştaki acer içlerinde en iyisi bence.
Aceri bende düşündüm ama 2022 çıkışlı olması birde işlemcisinin diğer ikisine göre geride kalması beni tereddütle düşürdü.

Excalibur alırsan sıcaklıktan işlemcinin performansını alamazsın
Excalibur'un 870 serisinde sıcaklık sorununu çözdüler diye biliyorum, başka bir sosyal konusunda okumuştum tabi ne kadar doğru bilmiyorum. Zaten bu 3 laptopda da sıcaklık sorunundan kaçabileceğimi sanmıyorum.

3050 li bir laptop alacaksam 22-25 bin tl arasinda fiyata da alabilirim

Aceri bende düşündüm ama 2022 çıkışlı olması birde işlemcisinin diğer ikisine göre geride kalması beni tereddütle düşürdü.
Bize sunduğunuz seçenekler arasından en mantıklı seçimi yaptım hocam. Ayrı bir öneri vermem gerekir ise

Geri
Yukarı