29.5 gün devamsızlıkla sınıfta kalınır mı?

Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar, benim raporlu devamsızlığım 18, raporsuz devamsızlığım 11.5. Şu an mantıken 29.5 oluyor. Fakat raporsuz 10 üstü oldugu için sinifta kalıyorum. Müdür yardımcısı raporlu olanı daha yükseltmiyor, 18'de bıraktı. 20 kadar hakkım var diyorum, yok diyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? İnternette 20 raporlu, 10 raporsuz, 30 gün yazıyor doğru değil mi?

Herkese merhaba arkadaşlar, benim raporlu devamsızlığım 18, raporsuz devamsızlığım 11.5. Şu an mantıken 29.5 oluyor. Fakat raporsuz 10 üstü oldugu için sinifta kalıyorum. Müdür yardımcısı raporlu olanı daha yükseltmiyor, 18'de bıraktı. 20 kadar hakkım var diyorum, yok diyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? İnternette 20 raporlu, 10 raporsuz, 30 gün yazıyor doğru değil mi?
Kaldın sınıfta.

Sildirmeye çalışabilirsiniz. Yoksa kaldın sınıfta.

Hocam aynı şeyi bizim sınıftan bir çocukta yaptı ama kalmıyor. Toplam 30 günü geçmesi lazım imiş onunki 28 ya da 29'du herhalde.

Herkese merhaba arkadaşlar,, benim raporlu devamsızlığım 18, raporsuz devamsızlığım 11.5. şu an mantıken 29.5 oluyor. Fakat raporsuz 10 üstü oldugu için sinifta kalıyorum. Müdür yardımcısı raporlu olanı daha yükseltmiyor, 18'de bıraktı. 20 kadar hakkım var diyorum, yok diyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? İnternette 20 raporlu, 10 raporsuz, 30 gün yazıyor doğru değil mi?

Öncelikle 20 raporlu diye bir şey yok 0 özürsüz yaparsan 30 gün de raporlu yapabilirsin. Toplam devamsızlığın 30 günü geçmiyorsa velinle gider dilekçe falan verirsen çok gıcık insanlar değillerse özürsüzü özürlüye geçirmeleri lazım. Hatta çoğu okul 30 günü geçtiğinde yasak olmasına rağmen siliyor, çok idealist ve yüksek puanlı bir okul değilse velinle şansını dene. Şuan kalmışsın.

Son düzenleme:
Yanlış bilgi
20 gün özürlü devamsızlık hakkı, 10 gün özürsüz devamsızlık hakkınız var. Eğer özürlü devamsızlık hakkınız var ise sildirebilirsiniz velinizin isteği aracıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
30'u gecince heyet raporu bile islemez.
Su anda tek caren ozurluleri, ozursuzleri cevirmek.
Yanlış bilgi veriliyor bu konu hakkinda:
Yonetmelik sunu der, ozurlu 10 gun veya toplamda 30 gunde kalir.
Yani ozurluleri, ozursuzlere cevirip bir daha yapmayacaksin.

20 gün özürlü devamsızlık hakkı, 10 gün özürsüz devamsızlık hakkınız var. Eğer özürlü devamsızlık hakkınız var ise sildirebilirsiniz velinizin isteği aracıyla.

Oyle degil iste yazima bak.

Raporsuz 10 günü geçmişse kalması lazım.
Çocuğun şuan 28 gün falan devamsızlığı var 30 günü geçerse kalıyor benim kuzenim de aynı olayı yaşamıştı 30 günü geçmişti kalmıştı.

30'u gecince heyet raporu bile islemez.
Su anda tek caren ozurluleri, ozursuzleri cevirmek.
Yanlış bilgi veriliyor bu konu hakkinda:
Yonetmelik sunu der, ozurlu 10 gun veya toplamda 30 gunde kalir.
Yani ozurluleri, ozursuzlere cevirip bir daha yapmayacaksin.

Oyle degil iste yazima bak.
Ben müdür yardımcısından böyle bir bilgi almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı