29 Ekim'de Vatan Bilgisayar KDV İndirimi Yapar mı?

FurkanB42

Hectopat
Vatan Bilgisayar'dan PC toplamayı düşünüyorum. Vatan Bilgisayar bildiğim kadarıyla özel günlerde KDV indirimi yapıyor. Başlıkta belirttiğim tarihte indirim yapar mı? Yapmazsa eğer en yakın tarihte ne zaman indirim yapar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geceleri de oluyor. Mesela geçen gece KDV İndirimi oldu. Takip ederseniz alabilirsiniz.

Arkadaşların da bahsettiği gibi düm gece Ryzen 2600'ü 1140 Tl civarına aldım.

Bence belli olmuyor ara sıra fena indirimlerde yapılıyor normal bir günde babam sormuştu ben dedim babama sorma boşuna vatan bilgisayar çok pahalı satıyor diye ben o zamanlar sinerji üzerinden alacaktım vatan bilgisayarda aynı fiyatlarda verdi oradan aldık takipte kal bence.
Onun haricinde 23-24 müydü sanırım kara cuma oluyor gavurların bayramı var.

KDV indirimini önceden haber verseler güzel olacak insanlar parasını biriktirip rastgele koyuyorlar ama 29 Ekim zamanı olur diye düşünüyorum.

Geceleri de oluyor. Mesela geçen gece KDV İndirimi oldu. Takip ederseniz alabilirsiniz.
Webden olan indirim beni ilgilendirmiyor. Henüz 17 yaşındayım ve sadece ininal karta sahibim. Herhangi bir banka kartı veya kredi kartım yok. Nakit olarak almak zorundayım.

Vatan PC den elden nakit alacaksanız hiç almayın 2.el sistem alın daha iyi. Çok pahalıya toplarsınız kafanızdaki sistemi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…