29 Kasım İndirimlerinde 1050 Ti Almak

Garanti problem değilse bu kartlar da mantıklı gibi geldi.
TRY 390.00 21%OFF | SAPPHIRE RX 560 4GB ekran kartı GPU Radeon RX 560D 4G RX560 RX560D grafik kartları bilgisayar oyunu AMD ekran kartı harita HDMI PCI-E
TRY 384.24 | Safir Video kartı RX460 4GB 128Bit GDDR5 grafik kartları AMD RX 400 serisi VGA kartları RX 460 DisplayPort HDMI DVI kullanılan
TRY 431.85 27%OFF | Kullanılan XFX RX 470 4GB 256bit GDDR5 masaüstü bilgisayar oyun grafik kartları ekran kartı değil madencilik
Özellikle RX 470 olan gayet iyi duruyor. Fake çıkma ihtimalleri yok gibi ve çıksa bile AliExpress iade konusunda iyi bir site.
Garanti önemli. Birde ürünler kullanılmış. Aslında mantıklı ama TR den 3 yıl garantili almak aradaki fiyat farkına değer diye düşünüyorum.

Garanti önemli. Birde ürünler kullanılmış. Aslında mantıklı ama TR den 3 yıl garantili almak aradaki fiyat farkına değer diye düşünüyorum.
Evet 2. el ürünler. Ben de 1 sene önce 750ti almıştım bir sorun çıkmamıştı. Bence RX 570 den çok az daha kötü olan RX 470 değerlendirilebilir ama dediğiniz gibi 3 yıl garantili bir RX 560 da alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı