29 Kasım beklenmeli mi?

Klavye ve kulaklık alacağım. Sizce 11.11 indirimi varken mi almalıyım, 29'unu mu beklemeliyim? Bu arada klavye önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuponun varsa, %40 civarı indirim görürsen al. Pek bir indirim göremedim ben bu 11.11'de. Kış indirimlerini bekliyorum SSD almak için sende Kara Cuma'yı ve sonrasında kış indirimlerini bekleyebilirsin.

Bence beklenmeli. 11.11 indirimlerinde pek fazla indirim olmuyor ama Kara Cuma olarak adlandırdığımız günde özellikle yurtdışında bir çok ürün ucuzluyor. Ülkemizde de aynı şekilde ama bir çoğu indirimden 2-3 gün önce 380 TL'lik klavyeyi 500 TL yapıyor indirim zamanı 500'den 380 TL'ye inmiş gibi gözüküyor.

Bence bekle, bu sene çoğu firma 11.11'i çok sallamadı gibi geldi bana. Hepsi 9.10.11 diye bir şey yapmışlar indirim var mı yok mu belli değil. Geçen sene Hepsiburada "Muhteşem Cuma" adı altında çok daha büyük indirimler yapmıştı bu sene indirim bile göremedim neredeyse.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı