2900 TL i5 6400 Sistem Toplama

Mesutkomser

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fotoğrafta gördüğünüz gibi bir sistem hazırladım. Uyumluluk konusunda tecrübeliyim ancak gene de buraya sormadan kafam rahat etmiyor. Parçalar uyumlu mu? Ve önerilerinizi bekliyorum. Cumartesi günü kesin alınacak ve harddiskim olduğu için harddisk almayacağım arkadaşlar ve lütfen ssd önermeyin ihtiyaç duymuyorum. Teşekkürler :)

Eksen.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler yorum için ancak anakartı değiştirmeyi hiç düşünmüyorum ileriye dönük olmasını istiyorum sürekli güncelleyeceğim çünkü sistemi :)
B150M Bazooka'da ileriye dönük bir anakart aynı soket ve hemen hemen aynı özelliklere sahip.Bence Ata arkadaşımızın dediği gibi yapmalısın.

Özür dilerim yazmayı unutmuşum micro atx istemiyorum hocam :) Yani kısacası anakart değişmeyeceğim bu konuda kesinim.
Micro atx anakartlar atx kasalarada uyumlu tek dezavantajı SLI şansı olmaması zaten 550w psu ile SLI yapamazsın B150 çipsetli 2 anakartta yani ikiside aynı özelliklere sahip ve ileriye dönük ancak 380x ile 960 tan yüzde 25 fazla performans alırsın tabi senin biliceğin iş.

Micro atx anakartlar atx kasalarada uyumlu tek dezavantajı SLI şansı olmaması zaten 550w psu ile SLI yapamazsın B150 çipsetli 2 anakartta yani ikiside aynı özelliklere sahip ve ileriye dönük ancak 380x ile 960 tan yüzde 25 fazla performans alırsın tabi senin biliceğin iş.

Psu'yu değiştirmeyeceğimi nerden biliyorsun? Şaka bir yana değiştirmem zaten de sli yapma gibi bir düşüncem de yok zaten. Ve özellikle gaming anakart istediğim için bunu seçtim 380x de bütçemi aşıyor ve bana shadowplay lazım onun için nvidia tercih ediyorum.

O zaman bari ekran kartının 4Gb lık modelini al. :)

Seni mi kıracağım :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı