29621 TL'ye RTX 3070 Ti sistem alınır mı?

Maalesef kendim toplamayı bilmiyorum. O yüzden hazır toplayan sitelere yöneliyorum.
Onlar arasında da inventus'u beğendim. Taksit seçenekleri hoşuma gitti.

Neden ventus kartlarını almayın dediniz?
Dostum bende bilmiyordum fakat internette basit anlatan rehberler var. Özellikle technopat'in sistem toplama rehberi var. Toplama alsam dandik parçalarla aynı fiyata alacağım bilgisayarımı, toplama şekilde çok daha kaliteli bir şekilde toplamış oldum. Ve bu işlem günümü bile almadı 3-4 saatte rahatça kutularından çıkarıp takma işlemini tamamladım. Bence paranıza yazık etmeyin, yarım gününüzü ayırıp hem tasarruf hem kaliteye yönelin.

Elraen sistemin stoğu bitti.
IMG-20221125-WA0015.jpg

Elanur Pat'ın sistemiydi bu, bence biraz daha sabredip 30K fiyat bandına çok daha iyi sistemler bulabilir arkadaş. Bu arada sistemi 26.600 TL ye almış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine benzer bi sistem oldu.
v2.JPG

Sizin önerdiğiniz sistemi biraz güncelleyip bu hale getirdim, fiyatı

30705,06TL oldu.

O bütçeye kesinlikle değmez , Benim attığım toplama sistemi almanızı öneririm.

Teşekkür ederim.

Aralarındaki 13-14 bin TL'ye değecek bir performans farkı olmaz, 3060Ti ve 3070Ti arasında uçurum yok. Bunu tavsiye ederim:

Size de teşekkür ederim.

Buradan 30 bin tl verip bir bilgisayar almaktansa 16-20 bin arasına 3060 ti'lı bir sistem almanın daha mantıklı olacağını hissettirdiniz bana.

Buradan 30 bin tl verip bir bilgisayar almaktansa 16-20 bin arasına 3060 ti'lı bir sistem almanın daha mantıklı olacağını hissettirdiniz bana.
Hocam eğer 3080 sistem diyor olsaydınız farklı yorum yapardım da 3070-3070Ti fiyatını hakeden kartlar değil bana kalırsa. 3060Ti ile performansları da çok fazla değil. Bir bilgisayar parası 13-14 bin, az bir fark olsaydı alın derdim.

Hocam eğer 3080 sistem diyor olsaydınız farklı yorum yapardım da 3070-3070Ti fiyatını hakeden kartlar değil bana kalırsa. 3060Ti ile performansları da çok fazla değil. Bir bilgisayar parası 13-14 bin, az bir fark olsaydı alın derdim.

Ya şöyle bir sıkıntı oluyor. Benim için en azından 3060 ti'lı sistemi alırken de. Ssd 1 gb olsun, almışken anakartı biraz daha iyi olsun falan filan derken onların fiyatı da 22k'nın üstüne çıkıyor neredeyse. O zaman da klasik insan aklı devreye giriyor şu kadar daha fark olsun bari 3070ti olsun diye.

Gerçekten beni çok yoran bir süreç bu bir şeyler satın alma işi. Allah benim gibi olanlara sabır versin.

Geri
Yukarı