29621 TL'ye RTX 3070 Ti sistem alınır mı?

O zaman sizin için ve ,

sizin için.

şu sistemi sorayım:

anakartı b550 seçince bile daha ucuza geliyor gibi.
Hocam bu sistemde PSU da değiştirmeniz gerekir açıkçası. İşlemci güzel yalnız, PSU+Anakart değiştirdikten sonra düşünülebilir, güzel sistem bence.

Hocam bu sistemde PSU da değiştirmeniz gerekir açıkçası. İşlemci güzel yalnız, PSU+Anakart değiştirdikten sonra düşünülebilir, güzel sistem bence.

Benim attığım sistemde B550 'yi seçsem de yeterli olmuyor o zaman anakart anladığım kadarıyla.

Değişmesi gereken parçaların ikamesi varsa söyler misiniz anakart ve psu'yu o şekilde fiyatına bakayım.

Benim attığım sistemde B550 'yi seçsem de yeterli olmuyor o zaman anakart anladığım kadarıyla.

Değişmesi gereken parçaların ikamesi varsa söyler misiniz anakart ve psu'yu o şekilde fiyatına bakayım.
Anakartı ASUS B550 yapın hocam PSU da FSP. Zaten hemen bir sonraki seçenekler, görürsünüz rahatça. Öyle olunca yaklaşık 1300 TL daha ekleniyor sisteme.

Anakartı ASUS B550 yapın hocam PSU da FSP. Zaten hemen bir sonraki seçenekler, görürsünüz rahatça. Öyle olunca yaklaşık 1300 TL daha ekleniyor sisteme.

Şu şekilde bir şey oldu. Bence işlemcisi gayet iyi. Soğutucuyu da üç fanlı eklemeye çalıştım yeterli olacak mı bilmiyorum.

1669378033813.png

Bence PSU 850W olması senin hem daha garanti olur hem de daha ileriye dönük bir sistem olur. @RufatM arkadaşın dediği gibi, kasayı da daha ferah bir şey seçerseniz çok güzel bir sistem olur.

Bence PSU 850W olması senin hem daha garanti olur hem de daha ileriye dönük bir sistem olur. @RufatM arkadaşın dediği gibi, kasayı da daha ferah bir şey seçerseniz çok güzel bir sistem olur.

@RufatM

Şimdi şöyle : sizin dediğiniz düzlemde fiyatı yaklaşık 4k falan artacak gibi düşünüyorum.

Bu sefer de, o parayı onu alma bunu al dersiniz diye korkuyorum 😇

Psu

FSP Hydro G Pro HG2-850 850W 80+ Gold 120mm Fan Full Modüler Power Supply​

fiyatı 2,400 falan artırıyor.

Kasa için öneriniz ne olurdu?

@juanjuan sizin resmini gönderdiğiniz sistemde sadece PSU yu, FSP Hydro G Pro 850W PSU ile değiştirdim. Kasalarda da o kadar havadar bir kasa göremedim ben, NZXT nin kasaları havadar bir kasa değiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı