2966 TL'ye 1650S alınır mı?

Vallahi benim şu an acele karta ihtiyacım var, ben bile almıyorum, özellikle idare edebileceğiniz bir karta sahipseniz kesinlikle almayın.

İki yıldır GT 1030 modeli kullanıyorum oyunları 720p Ultra Low 50-60 FPS'lerde oynamaktan sıkıldım ya, keyifle oyun oynamak istiyorum kanka.

İkinci el RX 570 4 GB almak daha mantıklı gibi. En son 1000-1500 arasıydı diye biliyorum düşünürseniz.
Yok ya ikinci ele bulaşmak istemiyorum ki bulaşsam bile RX serisi almam.
Amazon.JP önerenler vardı son zamanlarda bir araştır eğer mantıklı bir şeyse çok işine gelir.
Bakacağım teşekkürler.

Bende de o kart var. Benim kasada max 76 derece gördüm. 1080p için ideal bir kart ama fiyatları uçmuş gitmiş. 1 ay önce 2000 idi.

Yok ya ikinci ele bulaşmak istemiyorum ki bulaşsam bile RX serisi almam.

Bakacağım teşekkürler.
Bence bak internetten şimdi bir daha baktım aklıma gelince. Olumsuz bir şey yazan çok görmedim 2021 konuları var hep forumlarda millet 4500e 3060 falan alıyor. Kargosu ne kadar sürer eksileri nelerdir falan onlara iyice bak. Bence şu durumda gayet makul bir olay. Eğer söylendiği gibiyse ilaç olur.

Arkadaşlar bugün biraz daha bunun üstüne düşüneceğim alıp almama konusunda, fikiri olan arkadaşlar yazabilirler. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı