2D 3D tasarım çizim modelleme için program önerisi

HabibMert11

Centipat
Merhabalar oyun geliştirme üzerine çalışıyorum ve Unity motorundan oyun geliştiriyorum C# biliyorum doğal olarak fakat oyun yaparken oyundaki karakterler vs hazır ben istemiyorum karakterleri platformları arayüzünü falan kendim tasarlamak istiyorum. 2D 3D modelleme yapabilmem için program önerisi gerekiyor. SolidWorks, Blender, Maya falan duydum. Photoshop az çok biliyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar için online kurslar bulunuyor ve program konusunda çok çeşidi bulunmayan bir sektör. Tavsiyem eğer çizim vs. konusunda bilgin yoksa bu kriz bittikten sonra bire bir bir kursa gitmen. Senin için daha faydalı olacaktır. Ama kıvırabilirsen bir sürü online kurs var.

Bunlar için online kurslar bulunuyor ve program konusunda çok çeşidi bulunmayan bir sektör. Tavsiyem eğer çizim vs. konusunda bilgin yoksa bu kriz bittikten sonra bire bir bir kursa gitmen. Senin için daha faydalı olacaktır. Ama kıvırabilirsen bir sürü online kurs var.
kursa gidemem bence kursa gitmeden de yapabilirim udemy üzerinden kurs satın almayı düşünüyorum fakat hangi programın eğitim setini satın alacağıma karar veremedim sizce ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı