Çözüldü 2D dövüş oyununun adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CüneyttK

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar 10 sene önce kötü bir laptoptan oynuyordom 2010 oncesi bir oyundur anime karakterleri tarzinda karakterler vardi. 2D bir oyundu dövüş oyunuydu 2'den fazla kisi karakter secip oynayabiliyordu oyunun logosunda mavi sacli bir anime tarzinda erkek vardi. Hatta arka paneli de maviydi ilk basladigimiz bölge yeşillik bir alandi aklıma bir türlü gelmiyor. Nasıl bulabilirim ben bu oyunu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230429-133815_Chrome.jpg
    Screenshot_20230429-133815_Chrome.jpg
    122,6 KB · Görüntüleme: 58
Little Fighter olabilir mi?

Hocam Allah razı olsun.

Little Fighter olabilir mi?

Hocam engin oyun bilginize dayanarak sorayım belki bilirisiniz 2D yakar topu tarzında bir oyun vardı voleybol sahası gibi bir alanda oynuyorduk 5-5 yakar toptu galiba topla hasar vuruyorduk Online bir oyun değildi kendi takımını oluşturup daha zorlu takımlara karşı oynuyorduk aynı yukarıdaki gibi piksel bir görüntüsü vardı nesqueik kutusundan çıkan CD'den indirmiştim galiba oyunu.

Hocam Allah razı olsun.

Hocam engin oyun bilginize dayanarak sorayım belki bilirisiniz 2D yakar topu tarzında bir oyun vardı voleybol sahası gibi bir alanda oynuyorduk 5-5 yakar toptu galiba topla hasar vuruyorduk Online bir oyun değildi kendi takımını oluşturup daha zorlu takımlara karşı oynuyorduk aynı yukarıdaki gibi piksel bir görüntüsü vardı nesqueik kutusundan çıkan CD'den indirmiştim galiba oyunu.
böyle bir görseli vardı ama karakterlerin altında can barları vardı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-29 153520.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-29 153520.png
    327,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Ben eski oyunları o kadar bilmiyorum şahsen. Verdiğiniz bilgilere göre Google'da araştırma yapıp sadece tahminde bulundum. Şimdiki dediğiniz oyuna baktım. Sanırım bir tek bunlar dediğinize uyuyor: Super dodge ball, super dodge ball advance.
Konsol ve gameboy oyunları, PC de oynanıyor mu bilmiyorum.

Ben eski oyunları o kadar bilmiyorum şahsen. Verdiğiniz bilgilere göre Google'da araştırma yapıp sadece tahminde bulundum. Şimdiki dediğiniz oyuna baktım. Sanırım bir tek bunlar dediğinize uyuyor: Super dodge ball, super dodge ball advance.
Konsol ve gameboy oyunları, PC de oynanıyor mu bilmiyorum.

Ya sen süpersin ya bu oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı