Çözüldü 2D futbol oyunun adı nedir?

• Konuyu başlatan ıvx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 471
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ıvx

Decipat
2 adet daireyi yönettiğimiz bir futbol oyunu vardı adını hatırlayan var mı? Oyun kuş bakış açısıydı.

Çözüm
Ball 2D adında başka bir oyun daha var. Bu bir bilgisayar oyunu, bundan bahsediyor olabilir misiniz?

Ball 2D olarak aratma yaptım aradığım oyun bu değil fakat görsellerdeki benzer sonuçlarda buldum "haxball" aradığım oyundu yardım ettiğiniz için teşekkürler.
Fotoğraflarına baktım aradığım oyun gibi fakat bu bir pc oyunu değil miydi? ben öyle hatırlıyorum.

Mobil oyun. Yanlış hatırlıyor olabilirsiniz. PC'de de buna benzer bir oyun vardı fakat daha izometrik diyebileceğim bir bakış açısı sunuyordu. Eğer oyunun bu olduğundan emin değilseniz araştırmaya devam edebilirim.

frPGnDMXyuu1Iza_lWj4BQB3l2QMOpwSTnMJnQZLIcXE7uAArJKKZeOap0Nk94Dbuf0=w526-h296-rw

hocam bu oyundan bahsetmiyormusunuz? daireyi yönettiğimiz diyince benimde aklıma soccer stars geliyor.

Mobil oyun. Yanlış hatırlıyor olabilirsiniz. PC'de de buna benzer bir oyun vardı fakat daha izometrik diyebileceğim bir bakış açısı sunuyordu. Eğer oyunun bu olduğundan emin değilseniz araştırmaya devam edebilirim.
Önceden 1 kere indirmiştim ve emülatör kurmadığıma eminim kendim araştırsamda bulamadım hala gün içinde aklıma takılıncada sorayım dedim bulduğunuzda belirtirseniz sevinirim.

frPGnDMXyuu1Iza_lWj4BQB3l2QMOpwSTnMJnQZLIcXE7uAArJKKZeOap0Nk94Dbuf0=w526-h296-rw

hocam bu oyundan bahsetmiyormusunuz? daireyi yönettiğimiz diyince benimde aklıma soccer stars geliyor.
Hocam bu oyunun pc için olan bir hali yokmuydu?

Önceden 1 kere indirmiştim ve emülatör kurmadığıma eminim kendim araştırsamda bulamadım hala gün içinde aklıma takılıncada sorayım dedim bulduğunuzda belirtirseniz sevinirim.

Hocam bu oyunun pc için olan bir hali yokmuydu?

Ball 2D adında başka bir oyun daha var. Bu bir bilgisayar oyunu, bundan bahsediyor olabilir misiniz?

Geri
Yukarı