2GB AMD HD8570 hakkında yorumlarınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eternty

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin oyunları kesinlikle oynatmaz. Ekran kartının sayılarına aldanma. HD8570 olması bir şeyi değiştirmez. Soldan ikinci rakam 5 ve kötü. Hatta öyle bir ekran kartı bile yok. Eski bir ekran kartının değiştirilmiş adı. O kasayı alırsan paran boşa gidecektir.

Ekran kartı vasat bir kart oyun için tavsiye etmem.
Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz?
Ayrıca toplamanın altından kalkamayacak ne var parçaları ben birleştiremem dersen bile istersen Vatanda birleştiriyorlar.

Dediğin oyunları kesinlikle oynatmaz. Ekran kartının sayılarına aldanma. HD8570 olması bir şeyi değiştirmez. Soldan ikinci rakam 5 ve kötü. Hatta öyle bir ekran kartı bile yok. Eski bir ekran kartının değiştirilmiş adı. O kasayı alırsan paran boşa gidecektir.
Teşekkürler hocam.

Ekran kartı vasat bir kart oyun için tavsiye etmem.
Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz?
Ayrıca toplamanın altından kalkamayacak ne var parçaları ben birleştiremem dersen bile istersen Vatanda birleştiriyorlar.
Hocam şimdi biraz tedirginim parçaları onlar felan yerleştiriceklerde işletim sistemi yüklemek aklımı karıştırdı bütçemi editledim.

Teşekkürler hocam.

Hocam şimdi biraz tedirginim parçaları onlar felan yerleştiriceklerde işletim sistemi yüklemek aklımı karıştırdı bütçemi editledim.
Bu bütçeye bundan çok daha performanslı bir PC toplanabilir ayrıca işletim sistemi yüklemek zor değil istersen Vatandakiler onuda yapıyorlar. (orijinal alırsan korsan alırsan kendin yüklersin ve gidip bir bakkal amcaya(bilgisayarcı) yükletirsin ama fahiş bir fiyat ödemek zorunda kalabilirsin.

Bu bütçeye bundan çok daha performanslı bir PC toplanabilir ayrıca işletim sistemi yüklemek zor değil istersen Vatandakiler onuda yapıyorlar.
Bir işletim sistemine 150TL vermekte garip geliyor bana bunu daha ucuz yapmanın yolu varmı hocam. :D

Orijinal kadar pahalı değil bizim burada 20 liraya çekiyorlar sanırım tam bilmiyorum dükkanın camında yazıyordu.
Maksimum 30-40 lira isterler ama korsan tasvip etmiyorum. :oops:
Sonradan başımı ağrıtmaz demi korsan ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı