2K 144 Hz monitör tavsiyesi

@7777 Hocam şunu demek istiyorum. Şimdi bildiğiniz gibi XSX 4k 120hz ve 120 FPS verebiliyor. Ben bu konsolu hem 4k hemde 2k çözünürlükte kullanmak istiyorum. Destekleyen oyunlarda 2k çözünürlükte dediğiniz monitörde 120hz yenileme alabilir miyim?

@7777 Hocam şunu demek istiyorum. Şimdi bildiğiniz gibi XSX 4k 120hz ve 120 FPS verebiliyor. Ben bu konsolu hem 4k hemde 2k çözünürlükte kullanmak istiyorum. Destekleyen oyunlarda 2k çözünürlükte dediğiniz monitörde 120hz yenileme alabilir miyim?
144-165 üst sınırsa doğal olarak 120de alırsınız hocam:)

Benim tavsiyem ViewSonic'ten yana renk değerleri daha önde ve IPS panel konsol için kullanırken bakış açınız değişirse VA'ya kıyasla daha net bir görüntü alırsınız. Ama alınmaz değil yanlış anlamayın sadece ViewSonic'e göre renk uzayı daha düşük ama ergonomisini beğendiyseniz hayırlı olsun.

@JoeBlackk @Silinen üye

Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum hocam bunları bir kenara yazdım. Açıkçası benim full hd monitör de ips %100 sRGB renk gamutuna sahipti ve aynı kalitede olsun istiyorum ancak şu an için maddi konular da önemli. O sebepten sizden rica etsem bana 2bin TL civarı da bir kac monitör önerirseniz ben kısıtlama bitene kadar düşünüp sonrasında almayı planlıyorum.
@7777 Bu monitörü:
https://www.epey.com/monitor/msi-optix-g27cq4.html

@JoeBlackk Hocam inşallah sizde istediğiniz ve beğendiğiniz bir monitör alırsınız. Benimde bütçem 2500-3000 Tl arasıydı. Tam olarak denk geldi diyebilirim 😀
Teşekkür ediyorum. Güle güle kullanın şimdiden:)

Yeni konular

Geri
Yukarı