2K 144Hz monitör önerisi

Gigabyte g27q önerebilirim ama m27q’da güzeldir ama g27q’ya bakmanızı tavsiye ederim

İtopya'da kalmamış ama MSI G274QPF-QD 27'' 1 ms WQHD FreeSync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe hala stokları olan satıcılar var.

Gigabyte'de değerlendirilebilir.
Hocam merhaba ben normalde VA panel alıcaktım hatta benim konuma bakmıştınız şimdi monitörlere zam geldiği için bende bütçemi yükseltmeye karar verdim ve ips monitör alıcağım sizin attığınız msi alınır mı yoksa gigabyte g27q’mu alıyım karar veremedim

Son düzenleme:
Hocam merhaba ben normalde VA panel alacaktım hatta benim konuma bakmıştınız şimdi monitörlere zam geldiği için bende bütçemi yükseltmeye karar verdim ve IPS monitör alacağım sizin attığınız MSI alınır mı? Yoksa Gigabyte G27Q'mu alayım karar veremedim

Gigabyte kötü bir ürün değil. Hatta yüksek bir zam görmemesi onu F/P bandında tutuyor.
Beğenirim.
Lakin MSI daha başarılı + QD familyasından bir model. MSI renk paleti olarak gerçekliğe yakın görsellik sunuyor. QD serisinde daha da iyi iş çıkartmışlar. Soluk renkli monitör kullananlar için ilk bakışta renkler çok doygun ve ağır gelir. Garip gelse bile doğrusu budur.
Yine de seçim sizin. Benim önerim MSI varsa MSI yoksa Gigabyte olabilir.

Gigabyte kötü bir ürün değil. Hatta yüksek bir zam görmemesi onu F/P bandında tutuyor.
Beğenirim.
Lakin MSI daha başarılı + QD familyasından bir model. MSI renk paleti olarak gerçekliğe yakın görsellik sunuyor. QD serisinde daha da iyi iş çıkartmışlar. Soluk renkli monitör kullananlar için ilk bakışta renkler çok doygun ve ağır gelir. Garip gelse bile doğrusu budur.
Yine de seçim sizin. Benim önerim MSI varsa MSI yoksa Gigabyte olabilir.
Hocam sorularım var şimdi normalde gigabyte qhd ama msi wqhd bu nedir ve ps5’e bağlayacağım yani ps5’te 2k 120hz oyun oynayacağım o yüzden wqhd sorun çıkartır mı?

Hocam sorularım var şimdi normalde Gigabyte QHD ama MSI WQHD bu nedir ve PS5'e bağlayacağım yani PS5'te 2K 120Hz oyun oynayacağım o yüzden WQHD sorun çıkartır mı?

Bir farkı yok. Aynı anlama geliyorlar. W'nin açılımı Wide demek yani geniş.
Geniş monitör olduğunu dile getiriyor sadece. Seçimi etkileyen bir unsur değildir.

Hocam peki linki atma şansınız var mıdır ben bulamadım da

Hocam msi’da mag diyor ama aynı model mi? Tam anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı