2K 170+ FPS için ekran kartı önerisi

SegmenK

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, hikayeli oyunlarda 2K Ultra ayarlar için 170 FPS civarı veren ekran kartı önerir misiniz? Ben 4070 Ti Super ve 4080 Super arasında kaldım. Örnek (TLOU 1/2, RDR 2, Witcher, God of War R, Alan Wake 2 )

Son düzenleyen: Moderatör:
2K Ultra'da 170 civarı alman biraz zor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4090 bile yetmeyebilir yeni nesil hikayeli oyunlarda o çözünürlük ve FPS için.

İşlemciniz nedir? Yukarıda ki kartları besleyebilecek mi işlemciniz? Eğer besleyemecekse bu kartlara bulaşmayın bence.

4080 Super alabilirsiniz. 4080,4080 super modelinden daha pahalı garip. Ama o fps değerlerine her oyunda çıkamazsın.
Teşekkürler hocam.
4090 bile yetmeyebilir yeni nesil hikayeli oyunlarda o çözünürlük ve FPS için.
Evet , şimdi baktım fps değerlerine fakat 4090 a gücüm yetmeyeceği için muhtemelen 4080S alacağım.

İşlemciniz nedir? Yukarıda ki kartları besleyebilecek mi işlemciniz? Eğer besleyemecekse bu kartlara bulaşmayın bence.
R7 7800x3d alacağım yeterli midir?

4080 Super alabilirsiniz. 4080,4080 super modelinden daha pahalı garip. Ama o fps değerlerine her oyunda çıkamazsın.
Teşekkürler hocam öneriniz için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Galiba 4080S bana yetecektir , çünkü oynayacağım oyunlarda genelde 150-180 arası fps veriyor.

Geri
Yukarı