2K 1ms G-Sync destekleyen en az 144 Hz monitör önerisi

4 monitöründe ayrı ayrı sorunları duyulmuştur. Bunlara bakılırsa MSI ölü piksel ve ghosting etiketli, ASUS TUF serisi renk doygunluğu ve doğruluğu olarak çok eleştiri alıyor. Ölü piksel duymadım ASUS'ta. Kendimde ASUS kullanıyorum ve memnunum. ViewSonic ise ben panellerini kaliteli bulmuyorum. Tercihim hiç olmadı. Aralarında bu sektörde en sağlam olan LG'dir.
Merhaba,
Ben de bu aralar bir monitör arayışındayım. Hem 3070TI ile kullandığım bilgisayarımm hem de PS5 için monitör arıyorum. Daha çok bilgisyaar için kullanılacak. 2K, IPS ve en az 27" boyut düşünüyorum. LG'nin bu konudaki modeli gözüme çarptı fakat bir de Dell'in modeli var. Hangisini tavsiye edersiniz 32"te 2K görüntüde bozulma olur mu?

Yanlış hatırlamıyorsam LG'nin RTINGS inceleme videosu var YouTube'da. Arkadaşım da 2K monitör arıyordu LG'de karar kılmıştık en son.

Merhaba,
Ben de bu aralar bir monitör arayışındayım. Hem 3070 Ti ile kullandığım bilgisayarımm hem de PS5 için monitör arıyorum. Daha çok bilgisyaar için kullanılacak. 2K, IPS ve en az 27" boyut düşünüyorum. LG'nin bu konudaki modeli gözüme çarptı fakat bir de Dell'in modeli var. Hangisini tavsiye edersiniz 32"te 2K görüntüde bozulma olur mu?

Dell monitörleri beğenirim. Kalitelidir. Fakat 31'5" 2K için uygun olmaz. Önermiyorum. 2K için 27" en iyisidir.
Ek olarak https://www.akakce.com/monitor/en-u...-qhd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1235618933.html önerebilirim. Yine de bütçene göre olanlar belli. LG, Dell, AOC, ASUS, Gigabyte bunlar monitörlerde iyilerdir.

Yanlış hatırlamıyorsam LG'nin RTINGS inceleme videosu var YouTube'da. Arkadaşım da 2K monitör arıyordu LG'de karar kılmıştık en son.
Evet inceleme videosu var ve izledim. Fena durmuyor gerçekten. Şu an en azından fiyatına göre iyi bir seçenek gibi duruyor. Fakat monitör çıkalı 3 sene civarı olmuş. Aynı fiyatlara daha yeni bir model bulabilir miyiz diye düşünmüyor değilim. @Saint Lucia

Evet inceleme videosu var ve izledim. Fena durmuyor gerçekten. Şu an en azından fiyatına göre iyi bir seçenek gibi duruyor. Fakat monitör çıkalı 3 sene civarı olmuş. Aynı fiyatlara daha yeni bir model bulabilir miyiz diye düşünmüyor değilim. @Saint Lucia

Bütçenin 8K olduğunu varsayalım ve istediğin monitör 2K-144HZ-27 inc olacak. https://www.akakce.com/monitor.html/143987,12505,143944,143946
Buradakiler harici monitör bulmak zor. Daha fazla ne bulabiliriz bakmam lazım.
2K 144 HZ monitörler burada ASUS ön planda ve 83 puanı hak ediyor. Cooler Master'ın monitörü çıkmış yeni görüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı